Kron TX150 Balata değiştirme

Painbot

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Bu marka model bisikletim var yeni balata almam lazım ama bisikletime uygun ürün bulamıyorum. Doğrusu uyumlu mu anlayamıyorum. Bilen varsa ürün linki falan atabilir mi? Bisikletçide taktıracağım. Bu arada hidrolik disk fren.

Son düzenleyen: Moderatör:
Genel olarak giriş seviyesindeki hidrolik disk frenlerde "B01S Resin" modelleri kullanılıyor. Fren sisteminin tam modelini öğrenme imkânınız var mı? Her modele uyumlu olmayabiliyor. Özellikle disk "Resin" modeller için üretilmiş değilse.

Genel olarak giriş seviyesindeki hidrolik disk frenlerde "B01S Resin" modelleri kullanılıyor. Fren sisteminin tam modelini öğrenme imkânınız var mı? Her modele uyumlu olmayabiliyor. Özellikle disk "Resin" modeller için üretilmiş değilse.
Kron'un sitesine baktığımda Shimano MT200 yazıyor.

Sanırım benimki ile aynı model. Bunun için B01S Resin kullanabilirsiniz. Resin, organik demek sanırsam. Balatada kullanılan maddeler için belirtilmiş olsa gerek.

Sanırım benimki ile aynı model. Bunun için B01S Resin kullanabilirsiniz. Resin, organik demek sanırsam. Balatada kullanılan maddeler için belirtilmiş olsa gerek.
Evet sanırım öyle yardımcı olduğunuz için sağ olun. Bu arada az önce buldum olurda biri bakıp emin olmazsa diye yazıyorum bu bağlantıda MT200 fren kaliperi B01S resin birlikte satılıyor.
B01S Resin'in uyumlu olduğu fren modelleri ekte.

Dosya Ekleri

• brake.png
    brake.png
    252,5 KB · Görüntüleme: 73
Son düzenleme:
Ben kendim taktım Salcano NG 750 bisikletime. Alyan varsa elinde rahatlıkla takabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı