Kron XC 100 27.5 v 2021 model alınır mı?

Kaykaysürenkedi

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
'256MB ekran kartı. 3GB RAM. İntel E7500 işlemci ve daha birçok eski parçalar.'
*i5 12500H, RTX3050Tİ,16GB RAM.*
Meslek
Öğrenci
Kron XC 100 27.5 jant v-fren 2021 model alınır mı? Yaz aylarında süreceğim sadece. Oturduğum yerde asfalt pek fazla yok. Düz, virajlı yol ve toprak yol var. Genelde yollar yokuşlu olur o yüzden dağ bisikleti tercih ettim. Eski bisikletimde dağ bisikleti olduğu için dağ bisikletine alışığım. Sizce bu bisiklet ne kadar dayanır? Akrobasi hareketler ve tek teker yapmayacağım. Ara ara kaldırımdan yola atlarım sadece. Ön maşası kırılır mı? Düz yolda ne kadar hızlı gidebilir? Hızlı bir şekilde yokuş aşağı giderken kontrolü kaybeder miyim? 8-9 yıllık bisiklet tecrübem var. 3-5 yıl götürse yeterli. Aşağıya link bırakıyorum kırmızı rengini alacağım. Kurulumu kolay mıdır? Farklı renkte gelme olasılığı nedir?
Boy: 1.71.
Kilo: 75.
Moderatörler konunun eski konuya taşınmamasını talep ediyorum.

Screenshot_20210516-111425_Chrome.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok fazla uzayacağımı sanmıyorum ama belki ileride 1.78 falan olabilirim. 2 kardeşiz en uzun benim. Ablam ise 22 yaşında. Dayılarım kapı gibi ama annem kısa. Amcalarım ise hemen hemen aynı boydayız.
Bisikletin maşası nasıldır? Hızlı giderken falan kırılır mı? Yokuşları rahatlıkla çıkabilir miyim?

Çok fazla uzayacağımı sanmıyorum ama belki ileride 1.78 falan olabilirim. 2 kardeşiz en uzun benim. Ablam ise 22 yaşında. Dayılarım kapı gibi ama annem kısa. Amcalarım ise hemen hemen aynı boydayız.
Bisikletin maşası nasıldır? Hızlı giderken falan kırılır mı? Yokuşları rahatlıkla çıkabilir miyim?

Giriş seviyesi bir bisiklet. Normal kullanımda bir şey olmaz.

Giriş seviyesi bir bisiklet. Normal kullanımda bir şey olmaz.
Peki ne kadar süre vitesi bozulmadan, biyerleri kırılmadan dayanabilir? Yılda 3 ay(yaz ayları) kullanacağım günde e fazla 4 saat.

Yeni konular

Geri
Yukarı