Kron Xc 150 vs Salcano Ng 650

Murat karaslan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, günlük kullanım için bisiklet alacağım. Ama şehir bisikleti istemiyorum dağ bisikleti olacak.
V Fren olarak alacağım ve bu iki model arasında kaldım. Kron Xc 150'nin ortalama fiyatı 700-750 tl civarı, Salcano Ng 650 ise 600 civarı. Aralarında fiyat farkına değecek bileşen farkı var mı? (Bileşen mi deniyor pek bilmiyorum) Ben hiç anlamıyorum bu bisikletlerden. Yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Giriş seviyesi olsalar da temiz kullanıldığında masraf çıkarmayacak bisikletler.

Sen eğer ayaklık kullanmak yerine bisikleti mekanizma ve aynakolun üzerine yatırırsan elbette sorun yaşarsın.
Sen eğer arka tekeri oradan buradan zıplatırsan göbek milleri kırılabilir.
Sen eğer merdivenlerden uçup kaçmaya çalışırsan janttaki en ufak yamukluk V-Frenlerin sürtme yapmasına neden olur.

Güzel kullanırsan sorun yaşamazsın, XC150 model bisikleti 1 yılı aşkın süredir kullanıyorum. Tabi iskelet hariç tüm parçalar değişti sayılır bende.
Görüntü olarak böyle bir bisiklet hoşuna gider diye düşünüyorum.

Giriş seviyesi olsalar da temiz kullanıldığında masraf çıkarmayacak bisikletler.

Sen eğer ayaklık kullanmak yerine bisikleti mekanizma ve aynakolun üzerine yatırırsan elbette sorun yaşarsın.
Sen eğer arka tekeri oradan buradan zıplatırsan göbek milleri kırılabilir.
Sen eğer merdivenlerden uçup kaçmaya çalışırsan janttaki en ufak yamukluk V-Frenlerin sürtme yapmasına neden olur.

Güzel kullanırsan sorun yaşamazsın, XC150 model bisikleti 1 yılı aşkın süredir kullanıyorum. Tabi iskelet hariç tüm parçalar değişti sayılır bende.
Görüntü olarak böyle bir bisiklet hoşuna gider diye düşünüyorum.

İnanın dediklerinizi yapacak karakterde biri değilim. Bisikletle hoplamayı zıplamayı sevmem. Kararım xc150 oldu bu konu kilitlenebilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı