Kron XC 800 için gidon önerisi

İshak csgo

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hayırlı geceler. Şöyle bir sorum olacak bisikletimin gidonu çok hoşuma gitmiyor. Ben de araştırdım yeni gidon buldum. Bazı alışveriş sitelerinde var 100 liraya 80 liraya bunlar alınır mı? Teker vs yapıyorum. Bana dayansın istiyorum. Eğer kırılırsa çok büyük sıkıntı. Ha bu arada gidonum kısa ve orijinal Kron gidonu o yüzden çok güzel değil. Bisikletimin markası Kron XC 800.

Son düzenleyen: Moderatör:
O paraya aldığın gidon üzerindekinden bile kötü olabilir. Gidon önemli bir parçadır; konfor, performans, ağırlık gibi etkenlere direkt etkisi vardır. Tavsiyem gidona bu meblalarda ellememen, illa değiştireceksen de biraz bütçe arttırıp bilindik kaliteli markaların gidonlarına bakmalısın.

O paraya aldığın gidon üzerindekinden bile kötü olabilir. Gidon önemli bir parçadır; konfor, performans, ağırlık gibi etkenlere direkt etkisi vardır. Tavsiyem gidona bu meblalarda ellememen, illa değiştireceksen de biraz bütçe arttırıp bilindik kaliteli markaların gidonlarına bakmalısın.
Var mıdır önerdiğin bir marka bütçe 200 liraya kadar zorlayabilirim.

Var mıdır önerdiğin bir marka bütçe 200 liraya kadar zorlayabilirim.
En kötü bu ayarda bir şey almaya çalış.
Şu ikisinden birini almaya çalış, giriş seviyesi iyi gidonlar bunlar. Gidon boğazını da kontrol et almadan önce uyumsuzluk olmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı