Kronik Bronşit ve Astım'ın kalıcı tedavisi yok mu?

Autistic Boy

Kilopat
Makaleler
24
Merhaba. Kronik Bronşit ve Astım'ın kalıcı bir tedavisi yok mu? Alerjik bir Kronik Bronşit ve Astım var. Bu hastalığın kalıcı çözümü ile ilgili bir desteğe ihtiyacım var. Bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
'Acil bir desteğe ihtiyacım var.' Hemen bir acil servise başvurmak yerine buraya konu açtığına göre acil bir desteğe ihtiyacın yok! Neden böyle gereksiz ve boş konular açtığını gerçekten bilmemekle beraber moderatör arkadaşların da neden her konuyu onayladıklarını çok merak ediyorum.

'Acil bir desteğe ihtiyacım var.' Hemen bir acil servise başvurmak yerine buraya konu açtığına göre acil bir desteğe ihtiyacın yok! Neden böyle gereksiz ve boş konular açtığını gerçekten bilmemekle beraber moderatör arkadaşların da neden her konuyu onayladıklarını çok merak ediyorum.
Technopat Sosyal'de neredeyse her uzmanlık alanına sahip insanlar mevcut. Müzisyeninden, teknisyenden, doktora kadar birçok dalda insanlar olduğunu düşünüyorum.

Sosyal kuralları 25;

Konu başlığında "acil", "yardım", "lütfen" ve "içeri" gibi kelimelerin kullanımı hesabınızın silinmesine neden olabilir. Konu içeriğinde de "acil" kelimesi kullanımı ceza nedenidir.
Sağlık konusunda'da bu kural geçerli miydi? :( 112 Acil diye bir ambulans hattı bile var. Acil kelimesi,diğer anlamda ki "Acil" kelimesi değil yalnız.

Geri
Yukarı