Krytonaut termal macun vs. conductonaut ermal macun

Çapkın Kont

Hectopat
Makaleler
1
Laptop'un fanı çok çalışmaya başladı ve bende fanın tozlandığını düşündüm. Termal macun bakıyordum ve bu Aliexpress 10 dolar kuponu ile thermal grizzy almaya kara verdim.
2 tane model var aşağıya koyuyorum.

tr.aliexpress.com

US $10.15 18% OFF|Termal Grizzly Conductonaut 1g grafik kartı CPU GPU soğutma sıvı metal termal bileşik soğutucu fan termal gres 73 W/mk|Fanlar ve Soğutma| - AliExpress

Smarter shopping, better living! Aliexpress.com.

tr.aliexpress.com

tr.aliexpress.com.

tr.aliexpress.com

US $10.26 5% OFF|100% orijinal almanya termal Grizzly Kryonaut macun soğutucu gresi 12.5 W/m.k iletken soğutucu alçı soğutucu sertifika ile|Fanlar ve Soğutma| - AliExpress

tr.aliexpress.com

tr.aliexpress.com.

Hangisi daha iyi?

Kryonaut. Conductonaut, sıvı metal. Bileşenlere zarar verebilir. Aradaki fark 2-3 derece olacaktır. Ancak Conductonaut'u sürmek daha riskli.

Tabii laptoplara sıvı metal termal macun da uygulanabiliyor. İyice araştırın ve riskleri hesaplayın derim.

Laptop'un fanı çok çalışmaya başladı ve bende fanın tozlandığını düşündüm. Termal macun bakıyordum ve bu Aliexpress 10 dolar kuponu ile thermal grizzy almaya kara verdim.
2 tane model var aşağıya koyuyorum.

tr.aliexpress.com

US $10.15 18% OFF|Termal Grizzly Conductonaut 1g grafik kartı CPU GPU soğutma sıvı metal termal bileşik soğutucu fan termal gres 73 W/mk|Fanlar ve Soğutma| - AliExpress

tr.aliexpress.com

tr.aliexpress.com.

tr.aliexpress.com

US $10.26 5% OFF|100% orijinal almanya termal Grizzly Kryonaut macun soğutucu gresi 12.5 W/m.k iletken soğutucu alçı soğutucu sertifika ile|Fanlar ve Soğutma| - AliExpress

tr.aliexpress.com

tr.aliexpress.com.

Hangisi daha iyi?
Biri sıvı metal ,biri termal macun ,biri iletken ,biri değil. Conductanout daha iyi soğutur ama tehlikeli. Kryonaut ise Termal Macunlar arasındaki en yüksek seviyeyi temsil eder. Bir de bu kuponları nasıl elde ettiniz ?

Yeni konular

Geri
Yukarı