Ksmpico format atarken OEM key zorunlu mu?

Mehmet Aliiii

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, KMSpico virüsü bilgisayarımda. USB ile format atacağım. CMD kodlarını yaptım. USB ile format atarken Windows 10 keyi girmezsem, (şu an elimde key yok) virüs format atmama rağmen kalır mı bilgisayarda?
Arkadaşlar bir şey daha soracağım. Ben şu an keyi kullansam sonra format atsam yine de kullanabiliyor muyum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, KMSpico virüsü bilgisayarımda. USB ile format atacağım. CMD kodlarını yaptım. USB ile format atarken Windows 10 keyi girmezsem, (şu an elimde key yok) virüs format atmama rağmen kalır mı bilgisayarda?
Arkadaşlar bir şey daha soracağım. Ben şu an keyi kullansam sonra format atsam yine de kullanabiliyor muyum?
MBAM indir.
Tarama yap.
Virüsü-Zararlıyı sil.
Key alıp gir.

Hocam şu an slmgr /xpr yaptığımda (CMD ye) hata ürün kodu bulunamadı diyor sebebi nedir?
Makine kalıcı olarak aktifleştirildi veya *** tarihinde sona erecek yazması gerekmiyor muydu?

Bende eskiden KMSpico kulkanıyordum USB ile format attım bende zaten formattan sonra kmspiconun keyini geçersiz saydı windows.Muhtemelen seninkide aynıdır.PC formatlandığı için KMSpico silinmiştir.

Geri
Yukarı