KuCoin madencilik havuzu varmış

Turquoise Blue

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Binance yanında KuCoin hesabımda var epeydir fakat KuCoin borsasının madencilik havuzu olduğunu fark etmemiştim. Sistem Binance havuzu gibi pps+ ödül sistemine sahip. Mh başına 0.00001898 ETH kazandırdığını söylüyor. Örneğin 52 mh için 52 * 0.00001898 = 0,00098696 ETH yapar günlük. Doğruluğunu deneyimlemek lazım. Fee oranı yüksek; yüzde 2. ödemelerin günlük sabah 5 ile akşam 5 arasında yapıldığı da belirtilmiş. Binance pool gibi stabilite sorunları yok ise denemeye değer. Sitenin port numaraları Binance pool a benziyor açıkçası Binance kiminle çalışıyorsa KuCoin'de aynı işletme ile mi çalışıyor diye işkillenmedim desem yalan olur.

stratum+tcp://ethash.kupool.com:8888
stratum+tcp://ethash.kupool.com:443
stratum+tcp://ethash.kupool.com:1800

1635876189831.png

Son düzenleme:
Tabii eğer vaat ettiğini veriyorsa. Ben hala flexpooldayım ve mennum olsam da gönderi ücretleri can yakıyor Ethereum ağının. 0.0287 ETH var hala alacağım siteden yüksek fee ödememek için bekliyorum.

Ben 2miners'ta Nano ile ödeme almaya geçtim ve transfer ücreti ödemeden her gün 16.00 civarında ödeme alabiliyorsunuz. Bu değerler fazla gibi göstermişsiniz ama 52mh zaten 0,001 Ethereum civarı kazandırıyor. Bence mh başına Ethereum miktarı veren bir havuzda kazım yapmak mantıklı değil.

Ben 2Miners'ta Nano ile ödeme almaya geçtim ve transfer ücreti ödemeden her gün 16.00 civarında ödeme alabiliyorsunuz. Bu değerler fazla gibi göstermişsiniz ama 52mh zaten 0,001 Ethereum civarı kazandırıyor. Bence mh başına Ethereum miktarı veren bir havuzda kazım yapmak mantıklı değil.

Ben fazla gibi göstermedim. Ben zaten flexpoolda 0.001 ETH günlük alıyorum 52 mh ile. Ben orada hesabı gösterdim. Zaten 52 mh 52 yansımayacaktır malum. Ayrıca yüzde 2 fee var ve pplns sistemler kadar kazandıramaz pps+ sistemler. En önemliside sitelerde verilen veriler temsilidir gerçek için denemek gerekir. Bu bilgilere sahip olan bir kişi verdiğim değerin yüksek olmadığını anlayacaktır. Eğer deneyipte bana günlük şu kadar verdi deseydim elimde somut kanıt olurdu. Ben sitenin verdiği bilgileri ilettim.

Son düzenleme:

Hem cevap vermiş olayım hem de konuya sonradan giren insanlar olur ise fikirlerimi belirteyim. Evet başta mennun başladım sonra bazı günler tam 24 saat çalıştıramadım 15-30 dk belki de biraz daha fazla durdurmak zorunda olduğum günler oldu. Pps sistemde 24 saat ortalamasının hızı önemli olduğu için tabii bir miktar ortalamam düşsede menundum ama son zamanlar 24 saat çalışsada düşük göründü gözüme çünkü kazançlarda düşmeler başlamış yine özellikle Ethereum rekor fiyata çıkınca bir haller olmaya başlamıştı paylara. Tabii zorlukta artmaya devam ediyor maalesef. Ben hala bu havuzda kazmaya devam ediyorum. Farklı bir mantıklı çözüm bulana kadar devam edeceğim sanırım. Eğer Binance poolda kazım yapan ve Binance pool çevrimdışı, ortalama düşüklüğü ve bağlantı sorununlarından dert yanan var ise KuCoin pool daha mantıklı bir tercih. Sistem aynı ama daha stabil görünüyor. Havuz hakkındaki video linkimide bırakayım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RX 570 8 GB ekran kartı ile 28 m/hs alarak günde 0.00042 ETH kazanıyorum. Tabii ki bu büyük bir yalan. Bazı günler 39 bazen 45 görüyor ama 39 altı görmedim daha şükür. Bazen 10 gün 45 de gidiyor. Eğer dediğin gibi KuCoin borsası MH/s bşınaa 0.00001898 kazıyorsa ben orada 0.00053 kazabilirim yani. Günden 10 lira daha fazla kazıyor bu güzel bir fiyat.

Az evvel kontrol ettim mh başına 0.00001728 ETH verdiğini belirtmiş KuCoin havuzu. Konu açıldığında o kadar veriyordu ama o günden bugüne haliyle ETH kazançlarında düşme var. 45 mh ortalama yapmış olsan gün sonunda 0,0007776 ETH kazanmış olursun. 2 gün dene kendin gör kazanç senin için karlı mı? Günlük ödeme sistemi olduğu için bir şey kaybetmezsin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı