Kuduz riski olur mu?

yukionii

Picopat
Daha fazla  
Bugün bir sokak kedisini sevdim, daha önce de karşılaşıp sevdiğim bir kedi. Ama bu kedinin dili genelde hep dışarda oluyor. Dilinin ucu hep çenesinde azcık belirgin duruyor. Bir köpek kovaladı onu o da kaçtı ben de dayanamadım avutmak için sevdim sadece kafasının üstünü bir de paçama süründü. Eve gelip direkt elimi yıkadım, dikkat ettim. Bir kere parmağım ağzıma değince bir an dank etti acaba kuduz muydu bu kedi diye. Şu an nasıl bir yol izlemem lazım? Ödüm kopuyor kafayı yemek üzereyim tek başıma.

Bugün bir sokak kedisini sevdim, daha önce de karşılaşıp sevdiğim bir kedi. Ama bu kedinin dili genelde hep dışarda oluyor. Dilinin ucu hep çenesinde azcık belirgin duruyor. Bir köpek kovaladı onu o da kaçtı ben de dayanamadım avutmak için sevdim sadece kafasının üstünü bir de paçama süründü. Eve gelip direkt elimi yıkadım, dikkat ettim. Bir kere parmağım ağzıma değince bir an dank etti acaba kuduz muydu bu kedi diye. Şu an nasıl bir yol izlemem lazım? Ödüm kopuyor kafayı yemek üzereyim tek başıma.
Önce o yeri sıcak su ile yıkamanız gerekiyor diye biliyorum. Sonrasında hastaneye gidip kuduz aşısı olmanız lazım çok şüpheleniyorsanız. Oradan kan falan akmıyorsa bir şey olmamıştır diye düşünüyorum.

Önce o yeri sıcak su ile yıkamanız gerekiyor diye biliyorum. Sonrasında hastaneye gidip kuduz aşısı olmanız lazım çok şüpheleniyorsanız. Oradan kan falan akmıyorsa bir şey olmamıştır diye düşünüyorum.
Isırılmadım ki sadece sevdim. Sevdikten sonra elimi de yıkadım.

Bugün bir sokak kedisini sevdim, daha önce de karşılaşıp sevdiğim bir kedi. Ama bu kedinin dili genelde hep dışarıda oluyor. Dilinin ucu hep çenesinde azıcık belirgin duruyor. Bir köpek kovaladı onu o da kaçtı ben de dayanamadım avutmak için sevdim sadece kafasının üstünü bir de paçama süründü. Eve gelip direkt elimi yıkadım, dikkat ettim. Bir kere parmağım ağzıma değince bir an dank etti acaba kuduz muydu bu kedi diye. Şu an nasıl bir yol izlemem lazım? Ödüm kopuyor kafayı yemek üzereyim tek başıma.

Seni tırmalaması veya ısırması gerek. Sevdiysen uyuz harici sorun olmaz.

Geri
Yukarı