Küçük çaplı bir oyun şirketi kuran kişi Google işletme hesabı açmalı mı?

waitdeath

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba, soru yukarıdaki gibi. Küçük çaplı bir oyun şirketi var ancak işletme hesabı mı yoksa normal hesap mı açılmalı kararsız kaldım.

Peki bir şey soracağım. Ben e-posta adresimi şirketin adı yapmak istiyorum fakat haliyle kullanılmış olabiliyor. Sadece şirket adı kullanmanın bir yolu var mı?

Alınmış ise bir yolu olduğunu sanmıyorum. Araya tire (-) benzeri işaretler de koymanızı önermem karışıklık çıkmaması için. Yakında bende oyun firmamı kuracağım. Yoldaş sayılırız yani. :D Başkasını da görmek sevindirdi bu arada. Soruna gelecek olursam sonuna sayı ekle derim. En azından ayırt edilebilir ve fark edilir olur. İşaretler sıkıntı olabilir fark edilmede.

Alınmış ise bir yolu olduğunu sanmıyorum. Araya tire (-) benzeri işaretler de koymanızı önermem karışıklık çıkmaması için. Yakında bende oyun firmamı kuracağım. Yoldaş sayılırız yani. :D Başkasını da görmek sevindirdi bu arada. Soruna gelecek olursam sonuna sayı ekle derim. En azından ayırt edilebilir ve fark edilir olur. İşaretler sıkıntı olabilir fark edilmede.
Evet, sayı koyacağım sanırım. Size de bu yolda başarılar dilerim.

Ben de "entertainment" taraftarıyım ancak şöyle bir şey duydum. Steam de yayınlanması için entertainment lakabı zorunluymuş. Ne kadar doğru bilemiyorum.

Doğruluğunu bilmiyorum ne yazık ki. Fakat kulağınıza hangisi hoş geliyorsa onu seçin derim. Tabi ki ticari olarak sorun çıkartmayacağından emin olun. Yani bu Games veya entertainment meselesini bir araştırın dedim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı