Küçük ekranlı telefon önerisi

Ben gelirden bagimsiz bir telefona o kadar para verilmesi taraftari degilim. Su an 2000 TL bandindaki telefonlar ile tepe modeller arasinda oyun bgimlisi degilseniz fark yok denecek kadar az. Fotograf kaliteleri de ancak profesyonelleri ilgilendirecek kadar azaldi. Yalniz seciminiz ne olursa olsun Spigen Armor tarzi bir kilifla kullanilmasi taraftariyim.

Haklısınız oyun hiç oynamıyorum gece gündüz kaliteli fotoğraf çekmek ve cebime sığacak büyüklük ile güncelleme sorunu olmaması yeterli. samsung a 40 gözüme çarptı ama ithalat siz ne dersiniz yada farklı öneri olurmu acaba ?
Huawei P30 bakılabilir en yüksek olarak.

En düşük olarak Xiaomi Redmi Note 8 ve Mi A3 bakabilirsiniz.

huawei benımde aklıma geldi ama güncelleme vb sorun çıkarsa dedim tereddüt etmiştim

Inc verebilir iseniz daha iyi önerilerde bulunabiliriz. SE önerebilirim. Ama 5S'den sonra geçerseniz pek bir fark olmayacaktır bir çok konuda.

Değerli arkadaşlar iyi bayramlar. Konuyu hortlatmak gibi olacak ama, mi 9t kullanıyorum ve büyük ekranlı telefonlara alışamadım. iPhone 12 mini gibi küçük boyutlu ancak android özgürlüğü sunan bir telefon öneriniz var mıdır acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı