Küçük ekranlı ve şarjı uzun giden telefon önerisi

mutluay02

Decapat
Herkese iyi günler aileme kendim dahil 3 adet telefon alacağım. Aradığım özellikler çok büyük değil WhatsApp,Twıtter vs. gibi uygulamaları kullanacağım internete erişebileceğim küçük kibar bir dokunmatik telefon arıyorum. Daha önceden Redmi Note 8'i kullandım kalın büyük ve kaba diye sattım. Iphonelerin küçük ekranlı telefonları tam istediğim gibi. Örneğin Iphone 6. Fakat bütün Iphone'ların şarjı bildiğimiz gibi uzun gitmiyor. Bir de aşırı pahalı Iphone 7 çıkalı yıllar olmasına rağmen 5-6 bin civarı. Fiyat önemli değil ekranı küçük, şarjı iyi giden ve bir 3-4 yıl yazılım olarak eskimeyecek küçük kibar 4.5-5 inchlik iyi bir telefon arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum.

Herkese iyi günler aileme kendim dahil 3 adet telefon alacağım. Aradığım özellikler çok büyük değil WhatsApp, Twitter vs. gibi uygulamaları kullanacağım internete erişebileceğim küçük kibar bir dokunmatik telefon arıyorum. Daha önceden Redmi Note 8'i kullandım kalın büyük ve kaba diye sattım. IPhone'lerin küçük ekranlı telefonları tam istediğim gibi. Örneğin iPhone 6. fakat bütün IPhone'ların şarjı bildiğimiz gibi uzun gitmiyor. Bir de aşırı pahalı iPhone 7 çıkalı yıllar olmasına rağmen 5-6 bin civarı. Fiyat önemli değil ekranı küçük, şarjı iyi giden ve bir 3-4 yıl yazılım olarak eskimeyecek küçük kibar 4.5-5 inchlik iyi bir telefon arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum.

SE2020 önerirdim fakat batarya üzebilir.
Aslında telefon küçük olduğu için batarya kapasitesi belli fazla beklentiye girmemek gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı