Küçük kardeşim anime bağımlısı

Öncelikle merhaba. Benim küçük kardeşim daha 10 yaşında fakat anime bağımlısı attack on titan animesini 3 kez bitirmiş. Bazen evde ben Eren Yeager'im diye bağırıp duruyor. Animeden nasıl vazgeçirebilirim? Ben animeden anlayan birisi değilim fakat bu konuda yardım lazım.

Hocam kardeşiniz daha 10 yaşında. Bu dedikleriniz 15-16-20 yaşlarındaki biri için geçerli olsa bir sorun olduğunu anlayabiliriz ancak daha 10 yaşında. O yaştaki çocuklar izledikleri, gördükleri şeylere özenme eğiliminde ki daha çocuk. Bağırması, oyun oynaması veya anime izlemesi çok normal. Bu konuyu 3-5 yıl sonra aynı hareketlere devam ederse tekrar gözden geçirin. Ek olarak anime izlemesini neden engellemek istiyorsunuz?

Bak kardeşime diyeceksin ki kapatlan bunu boş şeyler izliyorsum git hary poter izle bune boş boş şeylere bakıyosun anime kızlara göre sen kız mısın vallahi PC'yi aşağı atarım ya da şifre koyarım ömür boyu açamasın git dışarıda maç yap animelerle mi yapacaksın de.

Küçük yaştaki bir çocukla beraber hentai izlemek bence fazlasıyla sakıncalı. Muhtemelen yaşlarınız anca miyazaki izleyecek yaşta (kötülüğünden değil hedef kitlesinden, 19 yaşında eşek kadar herifim ben de çok severim).
Mesajı raporluyorum, umarum bir şekilde ailenize ulaşırlar :/

Çocuk şu an ergenliğe girmiştir seviyordur böyle şeyleri.

Bak kardeşime diyeceksin ki kapatlan bunu boş şeyler izliyorsum git hary poter izle bune boş boş şeylere bakıyosun anime kızlara göre sen kız mısın vallahi PC'yi aşağı atarım ya da şifre koyarım ömür boyu açamasın git dışarıda maç yap animelerle mi yapacaksın de.

Yok kardeş anime tam tersi geneli erkeklere göre 15-18 yaş özellikle ama dediklerine katılıyorum izlememesi daha hayırlı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı