Küçük kardeşim anime bağımlısı

Bende 11 yaşındayım, şuan anime olarak Naruto ve My Hero Academia izliyorum. Şuana kadar bir zararını görmedim. Ama hentai izlemesi abartı. Her hentai izlediğini gördüğünüzde ceza verin bence.

Dövmek bir çözüm değildir. +18 animeler izliyorsa onunla düzgün bir şekilde konuşmanı öneririm. Eğer gene +18 anime izlemeye devam ederse izlediği siteleri yasakla.

Zaten soğuktum şimdi ona karşı daha da dikkatli olmam gerek o zaman.
Kendimden örnek vermem gerekirse AOT'u bir tanıdığım izlerken odasına girmiştim. İlk okula gidiyorum o zamanlar. Sahne çok ürpertici gelmiş ve birkaç gün kabus görmeme neden olmuştu. Kardeşiniz kabus görmez belki ama ileride kişiliği değiştiren şeyler bunlar. Yaş ibareleri çok önemli gelişim için. *Merak edenler için gördüğüm sahne Rod Reiss'in duvara tırmandığı sahne* ulan en kötü yere denk gelmişim ben de.

Onu kuzeni yönlendirmiş zaten oda çocuk aklıyla başlamış, ben olsam "senin yaptıklarını görebiliyorum." vb. şeyler söylerim, yine izlerse aileme gösteririm ama en mantıklısı onu yaşına uygun Anime'lere yönlendirmek madem anime izlemek istiyor.
Hocam aileme söyleyeceğim birazdan topluca hentai vs konusunu çözdükten sonra doreamon başlatacağız çocuğu.Belki bende onunla birlikte başlarım bilmiyorum.
Ama ailem biraz umursamazdır umarım bu konuyu ciddiye alır ve benimle birlikte hareket ederler.
Ha bu arada konumuzla alakasız ama bana yeni başlayanlar için anime önerebilir misiniz 1 2 tane?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı