Küçük kardeşim anime bağımlısı

Vazgeçirmek yerine avantajına kullan. Bu animelerin kitaba dökülmüşleri vs. oluyor. Bunları İngilizce aç, hem sevdiği şeyi okusun hem de yabancı bir dil öğrensin.

Büyüdükçe kendiliğinden geçer zaten.

Ailende denetim yetersizliği var. 10 yaşında bir çocuğun rating seviyesi R - 17+ (violence & profanity) izlememesi gerekir.

Evet var hocam ailem çok umursamaz. Çocuğu ben kontrol etmeye çalışıyorum da malum okul vs işlerden dolayı bakamıyorum pek.
Vazgeçirmek yerine avantajına kullan. Bu animelerin kitaba dökülmüşleri vs. oluyor. Bunları İngilizce aç, hem sevdiği şeyi okusun hem de yabancı bir dil öğrensin.

Hocam çok haklısınız zaten amacım toptan animeyi bırakması değil hentai vs içerikleri izlemesini önlemek,onları izlemeyi bırakınca doreamon ve avatar başlattıracağım,bende onunla birlikte izlemeye çalışırım belki.

Ben Eren'im demesi geçebilir ama gerçekten seviyorsa geçmez 23 yaşın da bir arkadaşım evlenen bir arkadaşımve 40 yaşın da bir tanıdığım anime izliyor.

Öncelikle merhabalar. Benim küçük kardeşim daha 10 yaşında fakat anime bağımlısı attack on titan animesini 3 kez bitirmiş. Bazen evde ben Eren Yeager'im diye bağırıp duruyor. Animeden nasıl vazgeçirebilirim? Ben animeden anlayan birisi değilim fakat bu konuda yardım lazım.
Anime'ye sınırlama getir modem'den girmesini engelle ve anime'yi ödül olarak izlettirmeyi dene bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı