Küçük klavye tavsiyesi

Bütçe
600

MachL

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi küçük bir klavye arıyorum, 70x30 bir mouse pad kullanıyorum önceliğim klavyenin mousepadin üstüne çıkmaması, şu an kullandığım klavye bazı tuşlarda çift basma veya zor basma gibi sorunlar yapıyor mümkünse yeni klavye bu sorunları minimum görmek istiyorum.
Bütçeme uygun tavsiyelerinizi bekliyorum, iyi sosyaller.

Aklımdaki model: Gamepower Warlock Compact Kablolu Red Switch Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Dosya Ekleri

• ss.jpeg
    ss.jpeg
    163,7 KB · Görüntüleme: 34
K568'in daha pahalı olduğunu düşünüyordum, bu fiyata olduğunu bilseydim Gamepower'i düşünmezdim bile, teşekkürler.
Sanırım bütçemi aşan bir klavye.

Başlıkta belirttiğim gibi küçük bir klavye arıyorum, 70x30 bir mouse pad kullanıyorum önceliğim klavyenin mousepadin üstüne çıkmaması, şu an kullandığım klavye bazı tuşlarda çift basma veya zor basma gibi sorunlar yapıyor mümkünse yeni klavye bu sorunları minimum görmek istiyorum.
Bütçeme uygun tavsiyelerinizi bekliyorum, iyi sosyaller.

Aklımdaki model: Gamepower Warlock Compact Kablolu Red Switch Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Royal Kludge G87 TKL Red Switch Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Minimum bu klavye alınmalı. Kumara´dan Switch kalitesi olarak kat kat daha iyi.

370 liraya amazon.ukden Ziyoulang K61 diye bir klavye aldım bende masamın dar olmasından dolayı ilk başta TR'den baktım ama hep mekanik klavyeler cıktı karşıma her ne kadar yazma hissiyatına bayılsam da özellikle Blue Switch'lerin kalitesi hakkında aynı seyi soyleyemeyecegim cunku bu zamana kadar 4-5 adet mekanik klavyemi cift basma veya zor basma gibi sorunlardan dolayı cope atmıstım yaglama temizleme vs fayda etmedi hicbirine hatta biri de 1 sene sonra bozulan Razer BW Chroma idi en cok o koydu.

Mekanik klavye almayın vs demiyorum sadece temiz kullanılması gereken aletler icecek dokulmesi gibi seyleri pek kaldırmıyor.

Ilk mekanik klavyem olan BW 2013 en saglamı cıktı mesela aralarında sadece birkaç tusu cift basıyor biraz da sans isi.

Bu arada kendi klavyemin handikaplarından bahsedeyim Türkçe layout yok zaten bakmadan yazdıgım ıcın benim icin problem olmasa da bir problem ayrıca ESC, F tusları, print scr end, tusları yok bunlar FN ile birlikte kullanıyor kitapcıgına gore yon tusları da FN+WASD ile kullanılıyormus ama bende calısmadı nedense 150 liralık klavyeye sırf isim gorulsun ve uzun omurlu rahat rahat kullanayım diye 370 lira gibi mekanik klavye parası verdim sonuç olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı