Küfür eden biri mahkemeye nasıl verilir?

küflü ekmek

Centipat
Daha fazla  
Arkadaş, dünden beri küfürler ve tehditler yağdırıyor. Reşit değilim. Nasıl dava açabilirim? Tek bir hakarette bile bulunmadım. Haklı çıkma ihtimalim nedir? Ayrıca reşit değilim. Yönlendirebilir misiniz ne yapmam gerektiği konusunda? Yarın ailemle konuşacağım.

Kardeşim takma bence. Küfür eden insanlarla doldu ortalık. Hiçbir şey olmaz o adama da. Adalet sağ olsun.

Arkadaş, dünden beri küfürler ve tehditler yağdırıyor. Reşit değilim. Nasıl dava açabilirim? Tek bir hakarette bile bulunmadım. Haklı çıkma ihtimalim nedir? Ayrıca reşit değilim. Yönlendirebilir misiniz ne yapmam gerektiği konusunda? Yarın ailemle konuşacağım.
Engelleyebilirsin? Dava etmek kolay değil ve reşit değilmişsin zaten ailenle ancak dava edebilirsin. Ayrıca dava işi uzun bi süreçtir tek duruşmada hiçbir şey çözülmez. Sen en iyisi onu hala engellememişsen dava ederim deyip korkut gerisinin bi önemi yok.

Tehdit vs. belki bir ihtimal ama onu mahkemeye çıkarsam bile yeter. O korkuyu tatsın istiyorum.

Dediğim gibi, gereksiz bence. Çok takmayacaksın bunları. Bana çok tehdit savuranlar oldu engelledim geçtim. Demek ki yaşı değil olgunluğu düşük. Uğraşmaya değmez ailene söylemene gerek yok ama tabii ki senin kararın. İyi günler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı