Küfür eden birini şikayet etmek

12 13 yaşında ben internet nedir bilmezken ettiği küfürlere bak inanılmaz yeni nesil bayağı değişmiş. Benim sadece o yaşlarda hatırladığım tek şey bombom ve Legend Online oynamaktı yazık küfürlere bak.

Ben bile şu an 15 yaşındayım. Daha küfrün "k"sini anlamıyorum. Gerçekten arkadan gelenler nasıl nesiller ya.

Hocam bence dava açmayın, uğraştırır. Yani ben olsam bir aptal için bu kadar uğraşmazdım. Değersiz biri, büyük ihtimal çocukluğunda travma falan geçirdi, saygısız, ya şimdi sansürlü küfür edersek ban yiyor muyuz?
Evet :D
12 13 yaşında ben internet nedir bilmezken ettiği küfürlere bak inanılmaz yeni nesil bayağı değişmiş. Benim sadece o yaşlarda hatırladığım tek şey bombom ve Legend Online oynamaktı yazık küfürlere bak.
Benimde hocam
Hocam bencede siz en iyisi davayı açın,kağıdı görünce babadan dayak yer olay biter.
Aynen hocam :D
Dava aç da görsün birada küfür edilir mi edilmezmi.
Hocam özür dilemiş :D
Kanka sen hiç uğraşma ya anne babayı ara ya üşenmeden git bursaya gidip oradan bildirin.
Özür dilemiş de hocam bırakmayacağım.
Bunlar Discord, Skype gibi yerlerde de görünüyor. Yaşları 11-12 aile terbiyesi alamamış 3-4 velet.
Technopat bir şeyler yapamıyor mu bu konuda?
Bilmiyorum hocam, konu açtım ancak onaylanmadı ve silindi. Açalı 2 saati geçti.

Arkadaşlar kendisi herkesten özür dilemiş, affedeyim mi?

Klavye delikanlısı realde karşına bile çıkamayan korkak. Dava açın derim.
Bende öyle düşünüyorum hocam.
Bencede Recep Baltaşa bir mail atsanız ss ile beraber.
Hocam etiketledim ancak cevap yok @Recep Baltaş

Arkadaşlar şahıs özür dilemiş ve forumdan ayrılmış, affedeyim mi :D
sj.PNG

Bu arada arkadaş olduk kısmı yalan, arkadaş falan olmadık.

Takmamak en iyisi. Hocam sen dava açarsın mahkemeye verirsin değmez. Karşılık verirsin azar. Ama cevap vermezsen kudurur kendi içerisinde kudurur. Kafaya takılacak bir şey değil. Bana da oluyor takmıyorum sataşmaya çalışıyor, görmezden geliyorum. İlk toksiklik yapıyordu sonra küfür etmeye başladı. Ama 1 senedir falan takmıyorum yok oldu gitti kendi kendine. Büyümesini bekleyin.

Ben bile şu an 15 yaşındayım. Daha küfrün "k"sini anlamıyorum. Gerçekten arkadan gelenler nasıl nesiller ya.

Ettiği küfürler böyle gündelik hayatta edilen sade küfürlerde değil resmen çok ağır ithamlarda bulumuş o yaşta nasıl başarabiliyor böyle küfür etmeyi aklım almadı ya CTRL + C - CTRL + v ya da ailesi salıvermiş.

Takmamak en iyisi. Hocam sen dava açarsın mahkemeye verirsin değmez. Karşılık verirsin azar. Ama cevap vermezsen kudurur kendi içerisinde kudurur. Kafaya takılacak bir şey değil. Bana da oluyor takmıyorum sataşmaya çalışıyor, görmezden geliyorum. İlk toksiklik yapıyordu sonra küfür etmeye başladı. Ama 1 senedir falan takmıyorum yok oldu gitti kendi kendine. Büyümesini bekleyin.
Hocam evine gidip ailesine mi söylesem?
Ettiği küfürler böyle gündelik hayatta edilen sade küfürlerde değil resmen çok ağır ithamlarda bulumuş o yaşta nasıl başarabiliyor böyle küfür etmeyi aklım almadı ya CTRL + C - CTRL + v ya da ailesi salıvermiş.
Bence aile ile kaynaklı hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı