Küfür eden kişi şikayet edilebilir mi?

Bir şey olmaz sen sanaldan olan bir şey için uğraşıyorsun ama burada gerçek hayatta bozuk gelen ürünü bile tekrar kakalıyorlar şikayet edince.

Özelden mesaj yazıyor diyor, kim olduğu belli değil mi? Nereden yazıyor?

Ağa özel mesaj yerinden atıyor. Bilgileri gizli, sadece nickname var.

Bir şey olmaz sen sanaldan olan bir şey için uğraşıyorsun ama burada gerçek hayatta bozuk gelen ürünü bile tekrar kakalıyorlar şikayet edince.

Ağa, amaç her önüne gelene ana bacı sövmemesi için bulunamaz diyorsun ha. Demek ah keşke ismi yazaydı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgileri gizli olamaz sen gittiğinde onun her detayı siteden talep edilir ve alınır merak etmeyin o konuyu siber suçlar halleder hocam.

Teşekkürler, karşı tarafa ne zaman mahkeme yazısı gider? Ortalama şikayetten kaç gün sonra? Ana bacı etmesin herkese.

Gizli derken ayarlardan kendi kapatmış, anlamadın da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, başka forumda bana PC toplama konusunda bir çocuk bana küfür etti. Egm'ye şikayet etsem bu kişi bulunur mu? Sosyal medya gibi değil, adı soyadı olsun. Kısaca şikayet etsem kim olduğu çıkar mı, ortaya yoksa çıkmaz mı?

Hocam sizin gibi bu durumu yasayan binlerce insan var. Haliyle sikayet eden de bir cok insan var. Diyelimki dava ettiniz ve dava açıldı. Buna benzer cok dava oldugu için takipsizlikten dava duşer. Yani ugrasmaya degmez.

İlgili site yönetimine şikayet etmeyi denediniz mi? Sonuçta olay büyüyüp savcılık, polis falan devreye girecekse onların başını ağrıtır. Ben olsam engeller geçerim. Sosyal medya temizlenebilecek bir mecra değil bence. Ciddiye almamanızı öneririm.

Geri
Yukarı