Küfür etmeden nasıl dururum?

Wuxios

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Tokat
Daha fazla  
Merhaba, gerçekten çok ama çok fazla küfür ediyorum. Bundan kendim rahatsız olmasam da çevremdekiler rahatsız oluyor. Küfürü abartmaya başladığım zaman 2021 Mayıs ayında, ve bilin bakalım nasıl ve neden? :D O tarihte Valorant'a başladım. Ve artık bu çok sorun yaratmaya başladı. Akraba ortamında olsun, arkadaş ortamında olsun insanların rahatsız olduğunu anlıyorum. Ama istemsizce ve normal geliyor bana küfür. Bugünde LoL'de 1 ay ban yedim küfürden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Küfür edecekken kendini tutabilirsin yapabilirsen, ya da az konuşarak biraz fazla düşünerek önüne geçmen mümkün. Online oyunlarla ilgili şu tavsiyem olabilir herkesi susturabilirsin. Valorant oynadığımda biri saçma sapan bir şey yazınca oynayışımı kötü etkiliyor diye oyuna girer girmez herkesi susturuyordum, LoL oynuyorsan onda da aynı şekilde. Bu oyunlarda çok yüksek ligde değilsen ne sesli sohbet ne de takım içi sohbetin yararı da yok bir önemi de yok.

Küfür edecekken kendini tutabilirsin yapabilirsen, ya da az konuşarak biraz fazla düşünerek önüne geçmen mümkün. Online oyunlarla ilgili şu tavsiyem olabilir herkesi susturabilirsin. Valorant oynadığımda biri saçma sapan bir şey yazınca oynayışımı kötü etkiliyor diye oyuna girer girmez herkesi susturuyordum, LoL oynuyorsan onda da aynı şekilde. Bu oyunlarda çok yüksek ligde değilsen ne sesli sohbet ne de takım içi sohbetin yararı da yok bir önemi de yok.
Hocam deneyeceğim ve mantıklıma geldi. Zaten altın-gümüş elo arasındayım ve konuştuklarında ya neden öyle yaptın, onu böyle yapma, ordan gitme. Yararlı konuşan sayısı 10 el de 1. İlk sohbet yazım genelde küfür oluyor veya da sesli sohbetim.

Çok sinirlendiğinde bir anda gülmeye çalış.Ama böyle sahte kahkaha ataraktan falan.Sonra bu videodakileri uygula.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam deneyeceğim ve mantıklıma geldi. Zaten altın-gümüş elo arasındayım ve konuştuklarında ya neden öyle yaptın, onu böyle yapma, oradan gitme. Yararlı konuşan sayısı 10 el de 1. ilk sohbet yazım genelde küfür oluyor veya da sesli sohbetim.

Hiç gerek yok o zaman. LoL'de benim de böyle dönemlerim oldu baktım oynayışımı etkiliyor ''/sustur all'' yapmaya başladım 0 sıkıntı 0 stres. Valorant LoL'e göre daha da konuşmanın gerek olmadığı bir oyun en azından plat-elmasa kadar(bence). Çünkü zaten ses kasıyorsun harita takibi oyun takibi de yapıyorsan senin yeteneğine ve aimine kalıyor her şey.

Merhaba, gerçekten çok ama çok fazla küfür ediyorum. Bundan kendim rahatsız olmasam da çevremdekiler rahatsız oluyor. Küfürü abartmaya başladığım zaman 2021 Mayıs ayında, ve bilin bakalım nasıl ve neden? :D O tarihte Valorant'a başladım. Ve artık bu çok sorun yaratmaya başladı. Akraba ortamında olsun, arkadaş ortamında olsun insanların rahatsız olduğunu anlıyorum. Ama istemsizce ve normal geliyor bana küfür. Bugünde LoL'de 1 ay ban yedim küfürden.
Riot Games oyunlarını oynama geçer.

Herkesi mutele Valorant'da. Zaten biraz kolun varsa elmas rankına rahatlıkla çıkarsın. Eğer FPS geçmişin var ise yücelik 2-3 gibi takılırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı