Küfür ettim, okuldan atılır mıyım?

murat321432

Decapat
Daha fazla  
Merhaba dostlar. 2 ay önce okul değiştirdim. Yaklaşık 1 ay önce ise bir wp grubunda bir kızın 1 ay uğraştığım resmi kırdığının videosunu paylaştıklarını gördüm ve kız grupta yoktu. Arkadaşlarıma sordum, dedim ki neden kırmış diye, yer kaplıyormuş dediler. Ben de gittim dedim, biz o yer kaplıyor diye sınıftan atıyor muyuz, o gitse sınıfa 4 tane kız gelir dedim.
Sonra en sonunda küfür ettim kıza. Birisi göstermiş mesajları. Ağlayarak öğretmenin yanına gitmiş. Hoca ise siber suçlara şikayet edeceğini demiş ve benim şu anki okulumun müdürünü aramışlar ve şikayeti geri çekmişler. Ben şu an o eski okuluma gitsem okuldan atılır mıyım?

Dosya Ekleri

• IMG_20220327_173613.jpg
    IMG_20220327_173613.jpg
    82,9 KB · Görüntüleme: 272
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dostlar. 2 ay önce okul değiştirdim. Yaklaşık 1 ay önce ise bir wp grubunda bir kızın 1 ay uğraştığım resmi kırdığının videosunu paylaştıklarını gördüm ve kız grupta yoktu. Arkadaşlarıma sordum, dedim ki neden kırmış diye, yer kaplıyormuş dediler. Ben de gittim dedim, biz o yer kaplıyor diye sınıftan atıyor muyuz, o gitse sınıfa 4 tane kız gelir dedim.
Sonra en sonunda küfür ettim kıza. Birisi göstermiş mesajları. Ağlayarak öğretmenin yanına gitmiş. Hoca ise siber suçlara şikayet edeceğini demiş ve benim şu anki okulumun müdürünü aramışlar ve şikayeti geri çekmişler. Ben şu an o eski okuluma gitsem okuldan atılır mıyım?

Ciddi sorun çıkmaz.

Siber suçlar bir şey yapabilir fakat okul sanaldan yaşanan şeylere karışmıyor. Aynısını ben de yaşadım.

Eski okuldaydı zaten bir şey olmaz sonuçta kimseyi yaralamadın.

Niye küfür ediyorsun ki? Sicilini kirletmek mi istiyorsun? Kızın resim çerçevesini kırma sebebini okuyunca "Bunun için miydi yani?" dedim içimden. Hiç mi yurt dışı, güzel bir kariyer hayalin yok? Yurt dışına çıkma kararını alınca çok uğraştıracak bunlar seni.

Nasıl küfür ettin bilmiyorum ama bir tutam haksızsın küfür ettiğin için. Küfür hariç sonuna kadar haklısın. Umarım bir şey de olmaz sana. Okuldan atılmazsın. Ancak kızın ailesi işi yasal yollarla aramaya çalışırsa git ailenin dizlerine kapan, yalvar. Boş gurur yapma.

Niye küfür ediyorsun ki? Sicilini kirletmek mi istiyorsun? Kızın resim çerçevesini kırma sebebini okuyunca "bunun için miydi yani?" dedim içimden. Hiç mi yurt dışı, güzel bir kariyer hayalin yok? Yurt dışına çıkma kararını alınca çok uğraştıracak bunlar seni.

Nasıl küfür ettin bilmiyorum ama bir tutam haksızsın küfür ettiğin için. Küfür hariç sonuna kadar haklısın. Umarım bir şey de olmaz sana. Okuldan atılmazsın. Ancak kızın ailesi işi yasal yollarla aramaya çalışırsa git ailenin dizlerine kapan, yalvar. Boş gurur yapma.

Gurur yaptığımı söylemedim zaten hatanın kendimde olduğunu zaten biliyorum sadece okul değiştirirsem onun gitiği okula gitsem sıkıntı çıkar mı diye dedim.

Hiçbir şey olmayacağına adım kadar eminim göz korkutuyorlar.

Yani eski okuluma nakil aldırırsam atılmaz mıyım?

Geri
Yukarı