Küfürden disiplin cezası yenir mi?

Hocaya.

Vallahi ben hocaya küfür ettiği için vurduğumu söylediğimde biz sana küfür etmesi iyi bir şey demedik senin bize vurmadan önce söylemen lazımdı falan dedi sonra ben özür dileyip yumuşattım gitmedik bir şey olmadı.
Konu sahibini sen sandım helal len tatlıya bağlamışsın işi diyecektim :D

Pek bir şey olacağını sanmıyorum seni şikayet ettiği zaman şahitlerinle birlikte rehberlik hocanın yanına git. Hatta sen ondan önce de davranabilirsin sana kalmış bir durum. Ancak bir sorun olacağını sanmıyorum o yaşlarımızda bizde kavga ettik müdüre gittik vs. Bir sıkıntı olmuyor bağırıp çağırıp yalandan bir kağıt imzalatılır geçerler.

Biri de bana gelip anneme o**s*** demişti sonra bende ona karşilik mesajı yazmıştım içinde küfür geçiyordu bir de bir hocaya küfür vardı kendi mesajını hemen silip benim kinin SS ini almıstı sonra bunları müdüre göstermekle tehdit falan etmişti bayağı korkmuştum kaç gece uyuyamadığımı ve ağladığımı hatırlıyorum bugün annemi okula görüşmeye çağırmışlar umarım disiplin cezası yemem arkadaşlar sizde sakın böyle şeyler yapmayın gördüğünüz üzere işler kötü oluyor bir de rica etsem dediğim gibi kanıtlı bir şekilde içinde hocaya küfür olan bir ekran görüntüsünde disiplin cezası yer miyim acaba? bana ve anneme ettikleri küfürlü mesajı gören 1-2 şahidim var ama onlarada inanırlarmı bilmiyorum

Arkadaşlar merhaba. Ben bana küfür eden ve bana vuran kişi vardı, kızdı. Sonra ağzımdan bir +18 küfür çıktı. Beni rehberliğe şikayet edecekmiş. Disiplin yer miyim? Bir de bana derste el hareketleri falan yapıyordu, 6-7 şahitim var.
7. sınıfım.
İlk kim şikayet ederse o haklıdır dostum. Yaşandı.

Geri
Yukarı