Küfüre çok sinirlenmek

ValveAdalet

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar az önce Valorant'ta spike hücum girdim ve 4 kişi grup olarak ana bacı sövdü salak salak hareketler falan yaptı ve cidden aşırı derecede sinirlendim ve şu an sinirden ağlayacağım. Küfür, hakaret falan hiç dayanamıyor birkaç gün kafaya takıyorum. Şu an yanımda olsa 4 kişiyi de bıçakla doğrayıp yemeğe katıp köpeklere vermiştim. Sustursam gene içim rahat etmiyor ne yapabilirim? Riot desteğe yazsam?

Susturma seçeneği yok mu Valorant'ta?
Susturun küfür edenleri. Onlardan info almaya da gerek yok :D , veya direkt bırakın oyunu. Her maç girdiğinizde en az 2 tane çıkar bunlardan.
Hala sövüyorlar sadece ben duymuyorum. Üstelik baştan mutelesem iyi ama küfür ettikten sonra muteleyince sinirim geçmiyor.

Merhaba arkadaşlar az önce Valorant'ta spike hücum girdim ve 4 kişi grup olarak ana bacı sövdü salak salak hareketler falan yaptı ve cidden aşırı derecede sinirlendim ve şu an sinirden ağlayacağım. Küfür, hakaret falan hiç dayanamıyor birkaç gün kafaya takıyorum. Şu an yanımda olsa 4 kişiyi de bıçakla doğrayıp yemeğe katıp köpeklere vermiştim. Sustursam gene içim rahat etmiyor ne yapabilirim? Riot desteğe yazsam?
Valorantı arkadaşlarınla oyna, oynamayacaksan herkesi mutele.

Oyunlarda sinirlenmemek için 2 altın kural vardır.
  1. Multiplayer oynama.
  2. Multiplayer oynuyorsan; sesli ve yazılı chat'i kapat.
Eğer doğru düzgün takıma gelirsem bu sefer info falan alamıyorum kötü bir takıma gelince sinirleniyorum illa sövüyorlar bir şey yapmadığım halde.
4 kişi bana aynı anda sövüyor birisi özürlü taklidi yapıp bu sensin diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı