Küfüre çok sinirlenmek

Neden sövüyorlar? Onu düşündünüz mü hiç? Kötü oynuyorsunuzdur belki de.
Hayır normalde takım oyunu yapar, kill köpekliği yapmaya değil oyunu takımım ile kazanmaya çalışırım. Fakat moralim düşerse, takım oyunu olmazsa aşırı kötü oynarım. Moralim yüksek ve takım oyunu varsa o maç kesin bizdedir.

Merhaba arkadaşlar az önce Valorant'ta spike hücum girdim ve 4 kişi grup olarak ana bacı sövdü salak salak hareketler falan yaptı ve cidden aşırı derecede sinirlendim ve şu an sinirden ağlayacağım. Küfür, hakaret falan hiç dayanamıyor birkaç gün kafaya takıyorum. Şu an yanımda olsa 4 kişiyi de bıçakla doğrayıp yemeğe katıp köpeklere vermiştim. Sustursam gene içim rahat etmiyor ne yapabilirim? Riot desteğe yazsam?

Sen de ona geçirseydin. Ama sövmekten daha iyi şey tehdit etmek. Mahkemeye vereceğim vesaire şeylerle kandırsaydın ağlatırdın onu muhtemelen.

Merhaba arkadaşlar az önce Valorant'ta spike hücum girdim ve 4 kişi grup olarak ana bacı sövdü salak salak hareketler falan yaptı ve cidden aşırı derecede sinirlendim ve şu an sinirden ağlayacağım. Küfür, hakaret falan hiç dayanamıyor birkaç gün kafaya takıyorum. Şu an yanımda olsa 4 kişiyi de bıçakla doğrayıp yemeğe katıp köpeklere vermiştim. Sustursam gene içim rahat etmiyor ne yapabilirim? Riot desteğe yazsam?

Hiçbir Riot oyunu oynanmaz veletlere dolu bırak rahatlarsın.

Ben takımdan sinirlendiren olduğu zaman takıma flash atıyorum, tavsiye ederim. Seni sinirlendireni delirtirsin bu sayede.

Çoğu online oyunda kendini bir şey sanan kişiler takımdan biri yanlış oynadı diye hemen küfür ediyor. Her yere yayılmış bunlar 😅 Ya bu küfürlere aldırış etmeyeceksiniz ya da sesli sohbeti kapatacaksınız. Birini şikayet etseniz diğeri küfür edecek. Başka çözüm yok maalesef.

Ben takımdan sinirlendiren olduğu zaman takıma flash atıyorum, tavsiye ederim. Seni sinirlendireni delirtirsin bu sayede.
Raze ile oynuyordum.
Sen de ona geçirseydin. Ama sövmekten daha iyi şey tehdit etmek. Mahkemeye vereceğim vesaire şeylerle kandırsaydın ağlatırdın onu muhtemelen.
4 kişiler biri 18+ diğer 15 16 diğerlerdi 14-.

Mesajınıza emoji olarak gülücük attık diye de duvarları yumruklamıyorsunuzdur umarım. Neden bu kadar takıyorsunuz Valorant'ta yaşanan şeyleri? Hiç normal değil...

Mesajınıza emoji olarak gülücük attık diye de duvarları yumruklamıyorsunuzdur umarım. Neden bu kadar takıyorsunuz Valorant'ta yaşanan şeyleri? Hiç normal değil...
1. Duvarı yumruklamıyorum sadece evi aldım uzaya fırlatacağım (!)
2. Küfüre katlanamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı