Küfürlü videolar paylaşılabilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MESs¹¹

Kilopat
Yer
Fransa
@Emre C Bu arada bir şey demeyi unuttum. Ben arkadaşımla eğlenirken içinde küfür geçen bir videodan dolayı uygunsuz içerikten 1 gün ban yedim. İçinde kan yok vahşet yok. Baktım böyle bir kural var fakat daha önceden onlarca küfürlü videolar ve içinde ve sözlerinde uyuşturucu bulunan şarkılar paylaşılıyor. Neden onlar banlanmıyor? Acaba tesadüfen tüm banlar beni mi buluyor? (Not: Bunu da saatler önce raporlamıştım fakat hala dönmediniz. :D)

Son düzenleyen: Moderatör:
Küfürlü videoları raporlayabilirsiniz. Tesadüf değildir tabii, rapor geliyor değerlendiriliyor sonra da gerekli işlem yapılıyor. Siz de aynı şekilde bahsi geçen videoları raporlayabilirsiniz. 👍

Küfürlü videoları raporlayabilirsiniz. Tesadüf değildir tabii, rapor geliyor değerlendiriliyor sonra da gerekli işlem yapılıyor. Siz de aynı şekilde bahsi geçen videoları raporlayabilirsiniz. 👍
Bu tam olarak kaçıncı kuraldır? İçinde uyuşturucu vs. olan şarkılar yemiyor mu o zaman? Bolca küfürlü Rap'ler mevcut. Bazıları sürprizbozanın içine alıyor ve hassas içerik, küfürlü video falan yazıyorlar. Bunlar banı önler mi? Küfürlü rapler blog paylaşılırken, normal küfürlü videolara mı ban yiyoruz yani? Benim anladığım o ya da illa sürpizbozana almak lazımsa alalım yani.

Yazılı olmayan kurallardan kendisi. Sürprizbozanda da paylaşılması ceza sebebidir.
Yazsanız daha iyi olmaz mı? Bilmeden ban yiyorum sonra. Dediğim gibi videolarda hangi içeriklerin bulunması ban sebebidir? Buna da bir açıklık getirilirse iyi olur. Neye göre hangi küfüre ban veriliyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı