Küpelerime laf eden yaşlı

569801

Hectopat
Makaleler
4
Ufacık bir anım var. bu konuyu gördüm benim de anlatasım geldi.
Yaşlılardan hoşlanmam genel olarak, ama kimi yaşlılar vardır ki baş tacı edilesi insanlar onlara lafım yok.
-Bir gün sokakta mutlu mutlu yürüyorum, o gün de iyice hazırlandım bir yemeğe gidiyorduk. İşte küpeler, yüzükler, şapkalar, güzel giysiler, parfümler vs. "kendimce" kendime özendim yani. İşte mutlu mutlu yürürken bir teyze ne dese beğenirsiniz? :D "bana bak la sen kız mısın erkek misin?" aynen böyle dedi. Çıldırdım yahu, sana ne benim küpelerimden be kadın!

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaşlılardan hoşlanmam genel olarak, ama kimi yaşlılar vardır ki baş tacı edilesi insanlar onlara lafım yok.
-Bir gün sokakta mutlu mutlu yürüyorum, o gün de iyice hazırlandım bir yemeğe gidiyorduk. İşte küpeler, yüzükler, şapkalar, güzel giysiler, parfümler vs. "kendimce" kendime özendim yani. İşte mutlu mutlu yürürken bir teyze ne dese beğenirsiniz? :D "bana bak la sen kız mısın erkek misin?" aynen böyle dedi. Çıldırdım yahu, sana ne benim küpelerimden be kadın!
Ya bizim ülkemiz böyle işte. Böyle olduğumuz için böyleyiz.

Benim de sol kulakta 2 delik var, ortaokuldan beri de takarım küpe. Bana da arada yaşlılar ne o küpe diye takılıyorlar. Kimisi güler yüzlü gelir onlara bende güler ederim ama 1-2 defa ne bu kılık karı gibi olmuşsun diyen olmuştu. Aynı şekilde cevap verip geçmiştim bende.
Herkese hak ettiği gibi...

Yaşlı tespit edildi.Fikir reddedildi.

Yeni konular

Geri
Yukarı