Kulağımdan kan geldi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@XEfe.Bey hocam öncelikle gecmiş olsun kulağınız veya civarınızda sivilce sonucu kan çok az geldiyse sorun olmaz ama sivilce harici kan geldiyse arz ediyorum lütfen şimdi acile en kısa zamanda kbb gidin. Allah göstermesin işitme kaybına kadar gidebilir. İhmal etmeyin benim olayları biliyorsunuz çünkü.
Sizin olay? Size ne oldu hocam?

Sizin olay? Size ne oldu hocam?

Zamanında rahmetli babam sağlığını ihmal ettiği ve karaciğer rahatsızlığını bizden sakladığı için doktora geç gitti ve maalesef iyileşemedi ve karaciğer iflas etti ve kaybettim babamı. Allah rahmet eylesin günahlarını affetsin günahlarını affetsin günahlarını affetsin. Mekânı cennet olsun.

Zamanında rahmetli babam sağlığını ihmal ettiği ve karaciğer rahatsızlığını bizden sakladığı için doktora geç gitti ve maalesef iyileşemedi ve karaciğer iflas etti ve kaybettim babamı. Allah rahmet eylesin günahlarını affetsin günahlarını affetsin günahlarını affetsin. Mekânı cennet olsun.
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

Allah rahmet eylesin hocam özür dilerim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı