Kulağımdan kan geldi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şimdilik bir şey yok hocam. Allah şifa verir inşallah, işten gelince yoruluyorum. Gitmek istemiyorum.
Bu söylediğin ile video arasında fark yok :) Sağlık konuları şakaya gelmez.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu söylediğin ile video arasında fark yok :) Sağlık konuları şakaya gelmez.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sıra bekliyoruz şimdi hocam. Gözlerim puslu puslu görüyor, Umarım kötü birşey degildir.

Zamanında rahmetli babam sağlığını ihmal ettiği ve karaciğer rahatsızlığını bizden sakladığı için doktora geç gitti ve maalesef iyileşemedi ve karaciğer iflas etti ve kaybettim babamı. Allah rahmet eylesin günahlarını affetsin günahlarını affetsin günahlarını affetsin. Mekânı cennet olsun.
Allah rahmet eylesin. Mekanı Cennet Olsun İnşallah.

Geçmiş olsun. Direkt acilden giriş yapın.
@Yeniçocuk hocam doktora göründüm. Damla ve 1 hafta kullanmalık ilaç yazdı, beyin kanamasını sordum. Birkaç birşey sordu var mı dedi bende yok dedim, o zaman beyin kanaması değil dedi. Kulağım enfeksyon mikrobu kapmış, iyi ki ilerlemeden gittim.

@Yeniçocuk hocam doktora göründüm. Damla ve 1 hafta kullanmalık ilaç yazdı, beyin kanamasını sordum. Birkaç bir şey sordu var mı dedi bende yok dedim, o zaman beyin kanaması değil dedi. Kulağım enfeksyon mikrobu kapmış, iyi ki ilerlemeden gittim.

Tekrardan geçmiş olsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı