Kulak Çınlamasına Alışmak

Yer
Andromeda
Daha fazla  
6 Gündür sol kulağımda bir çınlama var, bir anda yüksek sese maruz kalmadım, gece uyurken fark ettim çınlama olduğunu, işte her şey o andan sonra berbat bir hal aldı, KBB doktoruna gittim, kulaklarımda bir sorun göremedi, "bir süre bekle, kulaklık kullandığın için geçiçi olabilir dedi".

6.günümdeyim ama hiç geçecek gibi durmuyor, yani en azından okuduklarıma göre geçenini görmedim. Alışıyorsun diyorlar ama nasıl? Alışılmıyor çünkü buna, dayanamıyorum artık, 2020'nin modern tıpın da bunun nasıl somut, kesin bir tedavisi olmaz inanamıyorum.

Lütfen bitsin artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulak çınlaması problemi babamda da var. 30 yıldır varmış ve gitmediğini söylüyor. Gerçekten kötü bir şey ama başka bir doktora da gidin isterseniz ben asıl problemimi bulsunlar diye 5-6 tane KBB ci gezdim en sonunda bulabildiler.

Benim de 2 kulağımda var bu çınlama. Kaç defa Kbb'ye falan gittim ama hiçbir şey yok dediler. Zamanla alışırsın, benim de alışmam 1 haftadan fazla sürmüştü.

Cidden mi? Yani bir süre sonra uyumaya çalışırken şimdiki kadar zorluk çekmeyecek miyim?

6 Gündür sol kulağımda bir çınlama var, bir anda yüksek sese maruz kalmadım, gece uyurken fark ettim çınlama olduğunu, işte her şey o andan sonra berbat bir hal aldı, KBB doktoruna gittim, kulaklarımda bir sorun göremedi, "bir süre bekle, kulaklık kullandığın için geçiçi olabilir dedi".

6.günümdeyim ama hiç geçecek gibi durmuyor, yani en azından okuduklarıma göre geçenini görmedim. Alışıyorsun diyorlar ama nasıl? Alışılmıyor çünkü buna, dayanamıyorum artık, 2020'nin modern tıpın da bunun nasıl somut, kesin bir tedavisi olmaz inanamıyorum.

Lütfen bitsin artık.

Norolojiye de danışın.

Yeni konular

Geri
Yukarı