Kulak deldirdikten sonra ne yapılmalı?

GhostRider10

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Kulağımı vakit bulunca deldirdim ama bakım işleminden haberim yoktu. 2 kulak memesini deldirdim ve sanırım küpeleri bir süre çıkartmamak lazımmış. Ne kadar sürede küpeyi değişebilirim? Ve okulum var en kısa sürede nasıl takmamaya başlayabilirim yardımcı olur musunuz? Hocaların gözdesiyim ancak düşebilirim gözlerinden batıya uyduğum için. Nedense batıda olan bir şeyi yapmak istersem serseri gibi görülüyorum sebebini anlamıyorum.

Merhaba. Kulağımı vakit bulunca deldirdim ama bakım işleminden haberim yoktu. 2 kulak memesini deldirdim ve sanırım küpeleri bir süre çıkartmamak lazımmış. Ne kadar sürede küpeyi değişebilirim? Ve okulum var en kısa sürede nasıl takmamaya başlayabilirim yardımcı olur musunuz? Hocaların gözdesiyim ancak düşebilirim gözlerinden batıya uyduğum için. Nedense batıda olan bir şeyi yapmak istersem serseri gibi görülüyorum sebebini anlamıyorum.

Ben de öyleydim bir şey demediler bazıları beğendiğini söyledi. Ara sıra tuzlu su pamuk ile orayı silebilirsin en az 7 gün bekle acıyorsa 15 gün.

İlk delindiğinde sızladı biraz şu an hiç acı yok ama takılan küpe güzel gelmedi bana.

Öyle acımaz da yatma üzerine ilk deldirdiğim küpenin değişimini sabırsızlıktan 5 gün sonra değiştirmiştim balon gibi şişmişti evet güzel değildi ama sonra sıkıntı çekme 10 gün bekle garanti.

Yeni konular

Geri
Yukarı