Kulak içi Bluetooth kulaklık önerisi

Swind

Kilopat
Daha fazla  
Yaklaşık 1 yıldır Xiaomi Redmi Airdots kullanıyorum. Artık sol tarafı kutusuna konulduğunda şarj olmamaya başladı ve yeni kulak içi kulaklık almayı düşündüm. Aklımda iki model var. Bu iki model nasıldır veya en fazla bu fiyat aralığında sizin başka bir öneriniz var mıdır?

Yaklaşık 1 yıldır Xiaomi Redmi Airdots kullanıyorum. Artık sol tarafı kutusuna konulduğunda şarj olmamaya başladı ve yeni kulak içi kulaklık almayı düşündüm. Aklımda iki model var. Bu iki model nasıldır veya en fazla bu fiyat aralığında sizin başka bir öneriniz var mıdır?

Belki bu da olabilir.

Benim için sesli görüşme olmazsa olmaz değil ama mikrofon iyi olursa tabii ki kullanırım. Galaxy Buds için pek olumlu yorumlar duymamıştım ilk çıktığında. Gerçekten parasını hak eden iyi bir kulaklık mı?

Benim için sesli görüşme olmazsa olmaz değil ama mikrofon iyi olursa tabii ki kullanırım. Galaxy buds için pek olumlu yorumlar duymamıştım ilk çıktığında. Gerçekten parasını hak eden iyi bir kulaklık mı?

Açıkçası kullandığım bir ürün değil. Ama ürün yorumlarına baktığımda ses kalitesinin keskin ve dengeli olduğu belirtildiği ve bunu destekleyen çokça yorum olduğu için önerdim.

Peki 100tl civarında daha fazla verip buds+ almak mantıklı mı? Veya Jbl-Huawei-Samsung arasından hangisini almak daha mantıklı olur?

Peki 100TL civarında daha fazla verip buds+ almak mantıklı mı? Veya JBL-Huawei-Samsung arasından hangisini almak daha mantıklı olur?

JBL'e açıkçası oldum olası hiç ısınamadım üründen çok markaya para veriyormuşsunuz gibi geldi bana hep. Huawei ve Samsung arasında kalsaydım şahsen kulaktan dışarı çıkan kulaklıkları (AirPods tarzı) sevmediğim için Galaxy buds alırdım. Hangi tarz hoşunuza gidiyorsa onu tercih edebilirsiniz iki üründe sizi tatmin edecektir. Ayrıca buds+ ile buds arasında bildiğim pil ömrü farkı var 100TL'ye değer mi size kalmış ancak bana sorarsanız bence değer.

Kulaklığı satın aldınız mı bilmiyorum fakat yine de bilgilendirme amaçlı yazmak istedim. Buds da bazı sıkıntılar mevcuttu belki duyduğunuz olumsuz yorumlar bu yüzden olabilir. Buds+ da mevcut olan sorunların birçoğunu düzelttiler ve geliştirdiler daha güzel oldu yani aradaki tek fark pil ömrü değil.
İnceleme için bu videoyu izleyebilirsiniz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı