Kulak içi Bluetooth kulaklık önerisi

Hocam 9 ay T15 kullanmış biri olarak söylüyorum. Soundliberty 97 modeline geçtikten sonra kendi kendime ben bu takozu mu kullanıyordum 9 aydır dedim. Ses yüksekliği olarak ve şarj kutusu süresi olarak inanılmaz yüksek bir performansı var. Ses kalitesi iyi denebilecek seviyede. Bazen kutuya oturmama sorunu oluyor bu yüzden kulaklık bağlantısı kesilmiyor.

Hocam 9 ay T15 kullanmış biri olarak söylüyorum. SoundLiberty 97 modeline geçtikten sonra kendi kendime ben bu takozu mu kullanıyordum 9 aydır dedim. Ses yüksekliği olarak ve şarj kutusu süresi olarak inanılmaz yüksek bir performansı var. Ses kalitesi iyi denebilecek seviyede. Bazen kutuya oturmama sorunu oluyor bu yüzden kulaklık bağlantısı kesilmiyor.

T15 için mi konuştunuz?

Soundiberty 97 ile T15 kutularının büyüklüğünü karşılaştırdım hocam. Kutusu biraz büyük o yüzden. Ama rahatsız edici seviyede büyük değil çantada rahat taşınıyor. Çok kez cebimde taşımışlığım da var.

İşte bana BİM'deki yetiyor bu yeter mi sizce?
Ayrıca doğru anladıysam mikrofon olmadan kulaklığı kullanabiliyor muyum?
Yeter.
Mikrofon zaten kulaklığın içinde.
Görüşme yaparken hoparlör, ahize veya (bağlıysa) bluetooth cihaz üzerinden konuşma yapabileceğinizi seçebiliyorsunuz.
Uygun bir zamanda görselle anlatmaya çalışıcam.

Yeni konular

Geri
Yukarı