Kulak içi kablosuz kulaklık önerisi

LossSantos

Kilopat
Makaleler
1
İyi akşamlar. 700 TL civarında kulak için kulaklık arıyorum. Telefonum Samsung. Galaxy buds+ şu anlık aklımda. Siz ne düşünüyorsunuz? Arada laptopa bağlayıp da kullanmayı düşünüyorum. Laptopta nasıl performans verir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu öneririm, hem pil ömrü olarak Galaxy Buds+'dan bir tık üstün hem de ANC'ye sahip.

Şimdi baktım mikrofonu sanırım ortalama düzeyde. Buds+'ın mikrofon kalitesi bundan kötü müdür?

Şimdi baktım mikrofonu sanırım ortalama düzeyde. Buds+'ın mikrofon kalitesi bundan kötü müdür?
Galaxy Buds+'ın mikrofonun kalitesi orta seviye Samsung telefonların mikrofonundan farksız, sesi tam temiz ilettiği söylenemez. Freebuds 3i'nin de mikrofon olarak Galaxy Buds+'dan pek farkı yok. Mikrofonu kaliteli olsun derseniz Jabra Elite 65T'ye göz atın derim.

Galaxy Buds+'ın mikrofonun kalitesi orta seviye Samsung telefonların mikrofonundan farksız, sesi tam temiz ilettiği söylenemez. Freebuds 3i'nin de mikrofon olarak Galaxy Buds+'dan pek farkı yok. Mikrofonu kaliteli olsun derseniz Jabra Elite 65T'ye göz atın derim.
Hmm anladım. Kusura bakmayın bir kez daha sizi rahatsız edeceğim. Geçikme olarak Huawei nasıl? Ve o da kutusunu açtığım zaman otomatik bağlanacak mı?

kesinlikle jabra elite 75t diyorum. TWS kulaklıklarda ANCyi kullanan ilk firma ve oldukça iyi teknolojileri var. 65tden baya geliştirilmiş bir model bu. ayriyetten atış kulaklığı olarakta kullanılıyor o derece iyi ANCsi. hearthrough özelliği sayesinde kulaklığı çıkartmadan dışardaki sesleri duyabiliyorsunuz örnek vermek gerekirse araba kornası, arkanızdaki brinin pardon demesi vb. ses kalitesi de baya iyi mobil uygulamasından her şeyi ayarlayabiliyorsunuz modları var kendiniz de EQ ayarı yapabiliyorsunuz.

kesinlikle jabra elite 75t diyorum. TWS kulaklıklarda ANCyi kullanan ilk firma ve oldukça iyi teknolojileri var. 65tden baya geliştirilmiş bir model bu. ayriyetten atış kulaklığı olarakta kullanılıyor o derece iyi ANCsi. hearthrough özelliği sayesinde kulaklığı çıkartmadan dışardaki sesleri duyabiliyorsunuz örnek vermek gerekirse araba kornası, arkanızdaki brinin pardon demesi vb. ses kalitesi de baya iyi mobil uygulamasından her şeyi ayarlayabiliyorsunuz modları var kendiniz de EQ ayarı yapabiliyorsunuz.
Dostum fiyat aradığım fiyat aralığının çok üstünde. Teşekkür ederim yine de.

Dostum fiyat aradığım fiyat aralığının çok üstünde. Teşekkür ederim yine de.
65tye bak öyleyse Jabra markası çok iyidir 100 küsür yıldır işitme cihazları vs yapıyorlar yani bu işin ehli onlar. o da olmazsa kullandığın telefon markasının twslerine bakmanı öneririm uyumlu olsun daha iyi çalışır. xiaomi kullanıyorsan redmi airdots 2 bluetooth 5.0 alabilirsin ucuz ve kaliteli paran da cebinde kalır. bana sorsan 5000 tl param olsa da gider yine jabra alırdım 85t modelini çünkü istediğin her özellik var bu marka ve üründe. gerek zariflik gerek ANC gerek hearthrough gerek mobil uygulama derken kulaktan düşmeme ve kulağa uyumlulukda düşünülmüş binlerce kişiyle test yapa yapa geliştiriyor mühendisler bu kulaklıkları

Geri
Yukarı