Kulak içi kulaklık için uzatma kablosu önerisi

aextron

Hectopat
Kulak içi kullanmak istiyorum bilgisayarımda ama kasam çok uzakta kaldığı için kablo yetmiyor. Bunun için uzatıcı bir aparat var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:

Dosya Ekleri

• 627FC4B1-D809-43DC-BFB7-664A53DB4A09.png
    627FC4B1-D809-43DC-BFB7-664A53DB4A09.png
    394,7 KB · Görüntüleme: 67
  • 45C2C7C5-E6FE-47CA-928C-1D8D23437D13.png
    45C2C7C5-E6FE-47CA-928C-1D8D23437D13.png
    296,2 KB · Görüntüleme: 68
Sanırsam bunda hem mikrofon hem kulaklık ikisini bir alıyor ama sizin kulaklığınız nasıl bir kulaklık bilmiyoruz mikrofon ve kulaklık girişleri ayrı ise daha farklıları var ben basit bir telefon kulaklığı olarak düşündüm.

Sanırsam bunda hem mikrofon hem kulaklık ikisini bir alıyor ama sizin kulaklığınız nasıl bir kulaklık bilmiyoruz mikrofon ve kulaklık girişleri ayrı ise daha farklıları var ben basit bir telefon kulaklığı olarak düşündüm.
Bilgisayarın kulaklık ve mikrofon girişleri ayrı ayrı benim kullanacağım sennheiserin normal telefon kulaklığı ama ne yaparsam yapayım mikrofonu kullanamıyorum hem uzatıcı hemde mikrofonu da kullanabileceğim aparata ihtiyacım var

Bu iki aparat birden işinizi görecektir ama bu kadar masraf gerekli mi ki?

Bu iki aparat birden işinizi görecektir ama bu kadar masraf gerekli mi ki?
Ya kulaküstü kulaklık kullanamıyorum ve bir çok markayı denememe rağmen sennheiser cx300s kadar tatmin etmedi beni hiçbiri eğer sorunsuz kullanacaksam kulaklığımı kesinlikle değer masrafına

Ya kulaküstü kulaklık kullanamıyorum ve birçok markayı denememe rağmen Sennheiser CX300S kadar tatmin etmedi beni hiçbiri eğer sorunsuz kullanacaksam kulaklığımı kesinlikle değer masrafına.

Hayırlısı olsun o halde yalnız ben bu ürünleri tavsiye olarak değil, size kullanılacak ürünleri göstermek amacı ile paylaştım dikkat edin lütfen mağdur olmayın daha iyi markalar ve ürünler varsa onları alın yorumları kesinlikle okuyun bu tarz ürünler satın alırken şimdiden kolay gelsin😊

Yeni konular

Geri
Yukarı