Kulak içi kulaklık önerisi

variemert

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar selam. Kulak içi kulaklık almak istiyorum, şu indirim günlerinde alırsam çok iyi olur. Bütçem çok değil maksimum 100-150. bass'ı iyi olan, bütçeye göre iyi ve yüksek sesli bir kulaklık istiyorum. Tavsiyelerinizi link olarak bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulak içi alacaksan bile kablolu alma bence. Niyeyse bir korkuyorum kablolular için. Bluetoothlu al keyfine bak.

Kulak içi alacaksan bile kablolu alma bence. Niyeyse bir korkuyorum kablolular için. Bluetooth'lu al keyfine bak.

Xiaomi BT kulaklık var ama tatmin etmiyor bassı çok iyi ama ses az geliyor gibi hissediyorum.

CX 275S modelini kullanıyorum. Sennheiser kalitesini her zaman öneririm.

Bass ve ses kalitesi hakkında ne söyleyebilirsin. Şu an Xiaomi Earbuds kullanıyorum bass çok iyi ama ses az geliyor gibi hissediyorum. Sennheiser ilk tercihim oldu sanırım güveniyorum, teşekkürler.

Kablosuz

Kablolu

Arkadaşlar selam. Kulak içi kulaklık almak istiyorum, şu indirim günlerinde alırsam çok iyi olur. Bütçem çok değil maksimum 100-150. bass'ı iyi olan, bütçeye göre iyi ve yüksek sesli bir kulaklık istiyorum. Tavsiyelerinizi link olarak bekliyorum.
Bence gidip Sony'nin kulaklıklarını al kalitesi aşırı iyi olmasa da fena da sayılmaz

Yeni konular

Geri
Yukarı