Kulak içi kulaklık önerisi

T110 almayı düşünmüyorum çünkü sorun yaşayan çok ve bende bil hassa orjinal JBL Tr den almama rağmen bozuk geldi ve iadr almadılar. Sony mdr çok iyi diyorlar ama sennheiser de boş marka değil jbl in diğer modelini öneren arkadaşın önerdiği model çok tutulmuş şuan 3 ü arasında git gel deyim.
Bluetooth arıyorsanız sizi şu kanala alayım. Bu adam, bu işin kralıdır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dostum bluetooth hiç düşünmedim ama çok isterim çünkü asıl sorun kablo zaten ama ucuz bluetooth kulaklık kötü oluyor sanırım ya ben samsung u level kullanmıştım 250tlye almıştım sanırım o baya baya iyiydi ama 1 sene gitti yani ucuzlar pek bir şey etmiyor gibi ama önerin varsa bakabilirim

T110 almayı düşünmüyorum çünkü sorun yaşayan çok ve bende bil hassa orjinal JBL Tr den almama rağmen bozuk geldi ve iadr almadılar. Sony mdr çok iyi diyorlar ama sennheiser de boş marka değil jbl in diğer modelini öneren arkadaşın önerdiği model çok tutulmuş şuan 3 ü arasında git gel deyim.

Dostum bluetooth hiç düşünmedim ama çok isterim çünkü asıl sorun kablo zaten ama ucuz bluetooth kulaklık kötü oluyor sanırım ya ben samsung u level kullanmıştım 250tlye almıştım sanırım o baya baya iyiydi ama 1 sene gitti yani ucuzlar pek bir şey etmiyor gibi ama önerin varsa bakabilirim
Bluetooth fark ediyor baya ses olarak. Ben spor yaptığım için kablo beni rahatsız ediyordu.
Kablo problem değil diyorsan, ve ben müziği kafamda hissetmek istiyorum dersen kesinlikle Sennheiser öneriyorum. Kaliteli kulaklık deyince akla direkt Sennheiser gelir.

Kendi sitesinden almak istersen:

Hepsiburada'dan almak istersen:

Ben mağaza istiyorum dersen:

JBL'ler bence 5-6 dayanabiliyor cunku T110 ve C100 aldim ikiside 5-6 ay gitti ve ikiside kablo temasizligi mi kopuklugu mu bilemiyorm sol kulak taraflari bozuldu belki baska arkadaslarda 1-2 sene dayaniyordur

Geri
Yukarı