Kulak içi kulaklık önerisi

Deathgamer

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 50-60 TL bütçe var kulak içi kulaklık lazım ve dayanıklı olması gerek çünkü 3-4 sefer kulak içi aldım hepsi farklı nedenlerle bozuluyor birinin sağ tarafı çalışmıyor birinin mikrofonu kendi kendine gidip geliyor. Dayanıklı, sağlam, ses performansı güzel olan, mikrofon performansı güzel olan bütçeme göre bir kulaklık önerebilir misiniz?(Bluetooth veya normal fark etmez. )

O fiyata JBL kulaklıklara bakabilirsiniz. 10₺ fazla olabilir.

Tek tavsiyem bütçenizi artırmanızı önermek olacaktır hocam. 60 TL'ye o özellikleri taşıyan ve 2 ay gidebilen bir kulaklık bulmak aşırı zor.

Sağ solu gitme veya mikrofonda sorun yaşadınız mı hocam?

Hocam maalesef bütçem o kadar yüksek olamaz.
O zaman arkadaşın attığı C100SI modelini öneririm. Çok fazla kulaklığa dokunmayın çünkü hemen bozuluyor, ben aldıktan bir ay sonra sağ kulağı gitti sonra solu gitti mikrofonda bir sorun olmamıştı. Büyük bir titizlikle kullanırsanız 6-7 ay falan gider bence.

Arkadaşların dediği gibi C100SI'a bakabilirsiniz, 6 aydan fazla kullandım, temiz kullanılırsa çabuk bozulmaz gibi bir izlenim bıraktı. Gerisi şans işi.
Alternatif olarak Samsung EHS64'e bakabilirsiniz. Bunu da yine 1 yıla yakındır kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı