Xbox için kulak içi kulaklık önerisi

kravuzen

Hectopat
Merhaba, Xbox'ta kullanmak üzere bir kulaklık almak istiyorum. Kulak üstü kulaklıklar rahatsız ettiği için uzun zamandır kullanmadım, zaten çok rekabetçi oyunlar oynamadığım için yalıtım vs. çok da problem değil. Ağırlıklı olarak Single Player oyunlarda kullanılacak, FIFA vs. oynarken müzik dinleyebileceğim, mikrofonu da orta seviye bir kulaklık almak istiyorum. "Gaming" olan kulak içi kulaklıkların ses performansı nasıldır, sadece FPS oyunlarında işe yarar özellikleri mi vardır bunları bilmiyorum. Aynı fiyattaki standart kulak içi standart kulaklıkların aynı işi görebileceği, ses performanslarının da çok daha iyi olabileceği gibi şeyler okudum. Eğer bu tip bir kulaklık kullanan varsa tavsiyelerini bekliyorum.

Aklımdaki ilk kulaklık HyperX Cloud Earbuds, ikinci kulaklık da 1More Triple Driver. HyperX modeli oyuncu kulaklıkları içinde aklıma yatan kulaklık, ikinci model de çok iyi ses performansı olan bir müzik kulaklığı ama "Gaming Earbuds" sorgularında da yer alabildiği için ilgimi çekti. İlk model 350-400 TL civarlarında diğeri ise 700-750 TL civarı. İlk önce kulak üstü model bakıp bütçeyi 1000 TL belirlemiştim ama birkaç model deneyip rahat etmeyince kulak içine döndüm. Bir de Razer modelleri var ama birkaç tane olduğu için ayrımlarını tam bulamadım. Eğer iş görecekse HyperX olan modeli almayı düşünüyorum. Xbox ile kullanılabileceğim Gaming kulak içi kulaklık konusunda yardım bekliyorum, teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı