200 TL kulak içi kulaklık önerisi

yakishcan

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
seyyar, olağanüstü gürültülü dell vostro 1515 kullanmakta güçlük çekiyorum fakat laptop almaya karar vermek bile birkaç saati hayatımdan çalacağı için; devamkee
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 hafta önce Amazon'dan 180 TL'ye Sony MDR-EX110AP kulaklık aldım. Fakat beklediğim performansı vermedi (Tiz yetersiz, EQ ayarı gerektiriyor). Ayrıca kabloda meydana gelen en ufak bir sürtünme, kulağa tuhaf bir ses getiriyor çok sinir bozucu. Ayrıca geceleri film izlerken ve müzik dinlerken kalbimin ritmini, damarlarımda dolaşmasını resmen kulaklarımda hissediyorum bu da benim odaklanmamı engelliyor. O yüzden sizden kulak içi kulaklık önerisi istiyorum. Şu an kullandığım kulaklık 300 TL olmuş, içimden iade etmek gelmese de yapacak bir şey yok :)

mdrex110.PNG

Şu an kullandığım kulaklık.

mdre9lp.PNG

Tercih ettiğim tip, kauçuksuz kulaklık.

Bütçe: 200 TL
Tip: Silikonsuz kablolu
Kullanım: Müzik
Ön plan: Geniş frekans aralığı

Son düzenleyen: Moderatör:
Sahibinden.com'da kutudan çıkan Apple EarPods'u kullanmadan satanlar oluyor. 3.5 mm girişli olmasına dikkat ederek onu almanızı öneririm.

Zam gelmeden önce Amazon.com.tr'de sıfırı 150 TL'ye satılıyordu, maalesef geldiğimiz hal bu.
Kz'nin o fiyat bandında bir çok modeli var genel olarak kaliteli bir marka araştırırsanız güzel şeyler bulabilirsiniz bence.
Silikonsuz istiyor. KZ'nin silikonsuz modeli yok bildiğim kadarıyla.

Ee yok mu öneri yahu!
@Evil Belief Önerin var mı?
Yukarda önerdim ya?🥺

Sahibinden’le uğraşamam diyorsan şuna da bakabilirsin:

Yukarda önerdim ya?🥺

Sahibinden’le uğraşamam diyorsan şuna da bakabilirsin:
Çok çakması var. Bunu alacaksa, DR den falan alsın. Bilinmedik yerden almasın konu sahibi arkadaş.

Bunun dışında bütçeyi biraz arttırabilirsen bunu öneririm:

Urbanears Sumpan Kulak İçi Kulaklık – Siyah : Amazon.com.tr: Elektronik

Geri
Yukarı