Kulak içi kulaklık önerisi

Tolgayalcn

Hectopat
Makaleler
2
Merhabalar, 2-3 gündür kulak içi kulaklık arayışı içerisindeyim, eski konuları gezmeme rağmen paylaşılan kulaklıklar ve konu açanların talepleri benimle uyuşan bir konuya rastlamadım. Bu sebeple bu başlık altında kulak içi kulaklık önerilerinizi bekliyorum. Kulaklığın kullanım amacı genel olarak oyun oynamak için olacak. Headphone kulaklık kesinlikle kullanamıyorum maalesef. Fiyat sınırım, aralığım yok. Ancak benim için önemli olan F/P olması, gereksiz özelliklere sahip aşırı lüks bir kulaklık almaktansa, benim için fayda sağlayan özellikleri olan ürünler tercihimdir. Bunu bu şekilde belirtmemin sebebi, 200 TL olarak belirtsem ve 200 TL'ye aldığım bir kulaklığın çok çok daha iyisi 300 TL ise onu almadığım için pişman olurum.

Aradığım özellikler şu şekilde;
  • Mikrofon şart değil.
  • Ses yüksek olmalı.
  • Dış ortam sesini mümkün olduğunca kesebilsin.
  • Saatlerce kullanılacak, mümkün olduğunca kulağı ağrıtmasın. (İş yerinde çalışırken de kulaklık takıyorum, günde ortalama 12-13 saat kulağımda kalacak.)
  • Stereo olmalı, malum oyun oynarken kullanılacak.
  • Kablolu olursa çok daha iyi olur.
Değerleri yorum ve önerileriniz için şimdiden çok teşekkür ederim. ☺

Samsung'un S8'den sonra vermeye başladığı AKG kulaklıkan bulursan alabilirsin. Ses kalitesi ve rahatlığı çok iyi. Örgü kablo olması da bir adım daha öne çıkarıyor.

Sennheiser'in müzik için çok iyi olduğunu ancak stereo yapısının çok başarılı olmadığını gördüm genelde yorumlarda. Sesleri mono gibi veriyormuş. Xiaomi olanıda çok gördüm araştırırken, ses seviyesinin çok düşük olduğu söyleniyor :(
Samsung'un S8'den sonra vermeye başladığı AKG kulaklıkan bulursan alabilirsin. Ses kalitesi ve rahatlığı çok iyi. Örgü kablo olması da bir adım daha öne çıkarıyor.
Evet, gerçekten çok övüyorlar o kulaklığı. Gelin görün ki Samsung'un resmi sitesinde stok yok ve ben diğer satıcılara nedense bir türlü güvenemiyorum.

Ee hocam? Aylar geçti, deneyiminizi paylaşır mısınız?
Ben kulaklığı gerçekten çok beğendim. Basslar, tizler çok hoş çıkıyor, ikiside kulak tırmalamıyor. Oyun oynamak için bence doğru tercih değil onu belirteyim, stereo konusunda gerçekten çok başarılı değil. Ancak müzik dinlemek için düşünüyorsanız bu fiyata bu kadar güzel ses veren kulaklık bulabileceğinizi gerçekten düşünmüyorum. Hiç kafa ağrıtmayan tertemiz bir sesi var. Günde ortalama 8 saat kadar çıkartmıyorum, kulakta hissedilmiyor bile çok hafif.

Sana benim kullandığım kulaklık yani senheiser cx 275s öneriyorum. Tizler baya iyi, ses temiz ve marka kaliteli zaten.

2-3 Ay kullandım garanti kutusu filan herşeyi yanında bide çizik vb. yok 150 tlye satıyorum.Almak istersen mesaj atman yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı