Kulak memem büyük

Strox

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben 13 yaşındayım ve kulak memem bana büyük geliyor gibi. Dışarıdan bakınca kulak memem dışarıda duruyor, üstüne az da kepçelik olunca malum. Yaşım büyüdükçe, ergenlik bittiğinde bu dışarda gözükme sorunu biter mi?

Dosya Ekleri

• 20210809_122211.jpg
    20210809_122211.jpg
    84,7 KB · Görüntüleme: 295
  • 20210809_122140.jpg
    20210809_122140.jpg
    77,3 KB · Görüntüleme: 300
Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum daha yaşın küçük, bu tür sıkıntılar yaşayacaksın elbet. Giyim tarzın, müzik zevkin, hayata bakış açın gibi onlarca etken değişecek hayatında. Kafana takma, gayet normal duruyor bence.

Diğer kulağında aynıysa boş ver. Yaş ilerledikçe vücudun daha ne errorlar verecekEki Görüntüle 1132391

Aynı hemen hemen, tabii tam bir şekilde simetri değil ki bu herkeste öyle.
Dostum daha yaşın küçük, bu tür sıkıntılar yaşayacaksın elbet. Giyim tarzın, müzik zevkin, hayata bakış açın gibi onlarca etken değişecek hayatında. Kafana takma, gayet normal duruyor bence.

Ergenliğe de girmem sebebiyle öyle bakiyorum, umarım çabucak çıkarım ergenlikten.

Ergenliğede girmem sebebiyle öyle bakiyorum umarım çabucak çıkarım ergenlikten.
O kadar kolay değil. Herkes bu durumları yaşadığı için gayet normal. Sen kendinde orada sıkıntı bulursun biri yüzünde bulur biri saçında vb vb. Ben ergenlikteyken çok az sivilce çıksa bile deli oluyordum mesela. Hep patlatırdım bir kaç tanesi yüzümde iz bıraktı sana bir büyük tavsiyesi :).

O kadar kolay değil. Herkes bu durumları yaşadığı için gayet normal. Sen kendinde orada sıkıntı bulursun biri yüzünde bulur biri saçında vb vb. ben ergenlikteyken çok az sivilce çıksa bile deli oluyordum mesela. Hep patlatırdım birkaç tanesi yüzümde iz bıraktı sana bir büyük tavsiyesi :).

Bir şey daha soracağım, benim sağ kulağım çok hafif sol kulağımdan büyük dediğim gibi. Çok az, yarım cm bile zor eder, bir sıkıntı olur mu?

Bir şey daha soracağım, benim sağ kulağım çok hafif sol kulağımdan büyük dediğim gibi. Çok az, yarım cm bile zor eder, bir sıkıntı olur mu?
Çok takma kafaya. Mesela biri gelip "Ha ha kulağın diğerinden 0.5 cm daha büyük" diye dalga mı geçecek?

Geri
Yukarı