Kulak üstü kablosuz kulaklık tavsiyesi

En büyük sıkıntı da o zaten, canına yandığımın firmaları özellikle her ihtiyacını karşılayan şeyi üretmiyorlar, neden yapsınlar ki, her ihtiyaç için bir ürün kakalamak varken.
Bu yüzden Bloody G501 üzerinde oynamalar yapıyorum akşamdan beri. Kablolu falan demeden düzgün bir ayar yapabilirsem oyun tarafında nispeten işimi zaten görüyordu belki iyileştirebilirim, ama ısrarla 7.1 çok kullanışsız, boşa para vermekten başka bir şey değil. Tam acaba oldu mu diyorsun takımdakiler konuşmaya başlayınca seslerinin boğukluğundan miden bulanıyor. Kulaklığın halihazırda Game özelliğide var ve 5 hazır ayara da sahip ama 7.1 diye niye satıyorsunuz kardeşim o zaman.
Neyse G501 ile olan savaşımı kazanırım bir gün diye düşünerek yarın sanırım Q30 siparişi verip alacağım. Şimdi gidip bir oyuncu kulaklığı daha alsam eğlence tarafında yine eksik kalacak her şey. Belki Q30 öyle bir kulaklıktır ki oyun içinde de beklentileri karşılar. Bilemiyorum kararsızım her zaman olduğu gibi sayfalar dolusu yazı okuyup onlarca video izleyip eeeh yeter deyip ilk aklıma geleni çekip alabilirim de. Dediğin gibi gereksiz masraflar aslında ama bir kere kurdum ya sonunu getirmezsem olmaz artık.

Ya da Void Elite kablosuz olanı hem görsel olarak hem de mikrofon kapama açması pratik şekilde kulaklığın üzerine yerleştirilmiş olduğundan hoşuma gidiyordu zaten ama eğlence tarafında beklentiyi karşılar mı emin olamadığımdan karar veremiyordum. Senin kulaklığın gelmesini ve testlerinden sonra fikir vermeni mi beklesem acaba. Gerçi oyuncu kulaklığı çalan parçadaki bütün enstrumanları gün gibi ortaya çıkarmayacaktır da neyse.

Kulaklık daha kargoya verilmedi. :D Bugün verilip birkaç güne gelir büyük ihtimalle, o zaman deneyimleyip görüşlerimi yansıtırım.

Aslında hiç aciliyetim yokken böyle sürekli kafamda soru işareti olunca sıkılıp en sonunda bir tanesini alıp geçiyorum her defasında. Q30 a sıcak bakıyordum düne kadar hatta almaktan son anda vazgeçip biraz daha sabır etmeye karar verdim çünkü oyun için ne kadar etkili olacak emin olamıyorum. Ayrıca mikrofonu oyun içersinde kapatma opsiyonunun olmayacağı da aklıma sonradan geldi. Birde Bluetooth ve wireless farkı kafamda soru işareti olmaya başladı. Anakartım MPG B550 Edge Wifi ve bluetooth özelliğini barındırıyor sorun yaşamam diye düşünüyor olsamda bluetooth eski bir teknoloji diye içime kurt düştü.
Tam tersini yapıp oyuncu kulaklığı olarak bir tanesini seçsem diyorum bu seferde elimde zaten bir oyuncu kulaklığı o veya bu şekilde var ve müzik anlamında çok tatmin ettiği söylenemez. Yani müzik çalıyor mu çalıyor, çok mu kötü hayır değil, ama müzik öyle bir şey değil ki. Yani bir sürü müzik aleti, her birinin ayrı bir güzelliği, bir tınısı varken patara kütere başlayıp biten bir müziğinde kıymeti yok.
İnceleme videolarını izleyip fikir sahibi olayım diyorum, inceledikleri ürün kendilerine kalacak diye gözleri parıl parıl parlayan insanların müzik kalitesi de iyi deyip geçiştirmesi hatta bu konuya hiç değinmemesi de tatmin etmiyor açıkcası. Dinlediğin şarkının arka planında saz çaldığını konu komşudan öğrenecek olduktan sonra yemişim o kulaklığı, bu kadarını yapacak onlarca kulaklık var evde :D
Şeytan diyor Q30 u al baya iyi bir kulaklığa benziyor, sonra fikir değiştirip Life 2 neo yu al geç nispeten daha ucuz gürültü engelleyipte ne yapacan diyor, sonra yine karar değiştirip bunları alma sen oyuncu kulaklıklarından bir tane bul diyerek pislik yapıyor sonuçta şeytan herifin işi bu.
Gün sonunu çıkarabilirsem ne ala, çünkü bu sorularla ister istemez bir süre sonra o zaman şuna bakayım bunda en azından şu özellikte varmış diyerek bütçe artırmaya başlanıyor.
@ehbk nedir durum, geldi mi kulaklık.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı