Kulak üstü kulaklık önerisi

Bütçe
400-600 TL
Daha fazla  
Efendiler ve hanımefendiler şu üç kulaklık arasında kaldım. Bütçem 400-600 arası, daha iyi öneriniz varsa onu da önerebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Efendiler ve hanımefendiler şu üç kulaklık arasında kaldım. Bütçem 400-600 arası, daha iyi öneriniz varsa onu da önerebilirsiniz.

üçü arasından hp olan onun dışında Gamenote H2002D Mikrofonlu Gaming Kulaklık - Game Garaj

Gamepower daha bilindik ve daha kaliteli bir marka size önerim Gamepower hem fazladan paranız kalır ama tabii ki sizin kararınız.

Gamepower daha bilindik ve daha kaliteli bir marka size önerim Gamepower hem fazladan paranız kalır ama tabii ki sizin kararınız.

Almasın ben aldım oyuncak gibi.
Şu 4 markadan uzak durun hocam:
Gamepower.
Piranha.
Game Booster.
Bunların çoğu Çin markası ve kalitesizler, sırf ucuz dite savunurlar sonra elinizde kalır. Adında Game olan firmalardan uzak durun direk.
M7 moncher olabilir.

3ü de bayağı kötü.
Cooler Master CH321 USB Mikrofonlu Siyah RGB Oyuncu Kulakligi | ITOPYA veya H2002D, şahsen ben CH321 tercih ederdim.
Yorumlarına felan baktımda metal kısmı baya rahatsız ediyor diyorlar bide parçaları kolay kırılıyormuş doğrumu bu?

Almasın ben aldım oyuncak gibi.
Şu 4 markadan uzak durun hocam:
Gamepower.
Piranha.
Game Booster.
Bunların çoğu Çin markası ve kalitesizler, sırf ucuz dite savunurlar sonra elinizde kalır. Adında Game olan firmalardan uzak durun direk.
M7 moncher olabilir.

nedendir bilmiyorum ama M7 moncher'ın tarzı çok hoşuma gitmiyor ondan tercih etmedim

Yorumlarına felan baktımda metal kısmı baya rahatsız ediyor diyorlar bide parçaları kolay kırılıyormuş doğrumu bu?

nedendir bilmiyorum ama M7 moncher'ın tarzı çok hoşuma gitmiyor ondan tercih etmedim
2 senedir kullanıyorum herhangi bir sıkıntısını görmedim. Defalarca düşürmeme rağmen kırılan bir parçası yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı