Kulak üstü uygun fiyatlı kaliteli kulaklık önerisi

erwl

Decapat
Daha fazla  
Üniversiteye geçtiğimi için maddi durumum çok iyi değil ve kullandığım kulaklıklar da teker teker işlevini yitiriyor. En verim aldığım kulaklıkların kulak üstü olanlar olduğuna karar verdim. Uygun fiyatlı kulak üstü kulaklık önerir misiniz? Bluetooth olup olmaması fark etmiyor.

Uygun fiyattan kastınız nedir? Bırakacağım modelin kablosuzu 700 800 civarında. Kablolu olmasının yanında indirimde. Bu fiyata alınır diye düşünüyorum.

Çok üst düzey bir şey beklemeyin. Marka güzel evet, çok da kullanılan bir model evet ve iş de görür ama çok müthiş diyemem. Bu fiyata kullanılır diye düşünüyorum.

Uygun fiyattan kastınız nedir? Bırakacağım modelin kablosuzu 700 800 civarında. Kablolu olmasının yanında indirimde. Bu fiyata alınır diye düşünüyorum.

Çok üst düzey bir şey beklemeyin. Marka güzel evet, çok da kullanılan bir model evet ve iş de görür ama çok müthiş diyemem. Bu fiyata kullanılır.

Çok üst düzey bir şey beklemeyin. Marka güzel evet, çok da kullanılan bir model evet ve iş de görür ama çok müthiş diyemem. Bu fiyata kullanılır diye düşünüyorum.

Eğer daha kaliteli olur ve daha uzun ömürlü gider diyorsanız 600 lira civarı bütçe ayarlamaya çalışırım. Bluetooth benim için 2. plan önceliğim ses kalitesi ve ömrü.

Urbanears Plattan 2 malzeme ve ses kalitesi olarak tam bir fiyat performans ürünü. Diğer kulaklıklarla karşılaştırdım benzer fiyatlarda en iyisi buydu. (JBL, Sony, Beats vb.)

Yeni konular

Geri
Yukarı