Kulakiçi mi Kulaküstü Kulaklık mı?

@GungorMemis Yetiştim hocam. Söylemişsiniz darıldım diye, hemen geldim. 😃 Etiketin bildirimi gelmemiş. Neyse; Sony kulaklığı yanlış hatırlamıyorsam 1 sene falan kullanmışımdır. Sadece müzik için kullanıyordum. Bu nedenle mikrofon hakkında en fazla haşurt huşurt sesler çok geliyordu diyebilirim. Ama benim için pek sıkıntı değil çünkü kulak içi kulaklığı dışarıda pratikliği amacıyla kullanıyordum tabii ki de. Sony kulaklıklar tecrübelerime göre uzun ömürlü, kaybetmezseniz ve kablolarını koparmazsanız yıllarca kullanabilirsiniz. Örneğin evde 6 yıllık olmasına rağmen çalışan bir Sony kulaklık var ama kullanma gereği duymuyorum. JBL mikrofon olarak daha kaliteli bence. Ama son yıllarda genel kalitesi düştü. Tasarımları hoş olmasına rağmen en fazla 1,5 sene kullanabildim. Ardından tekinden ses gelmemeye başladı. Sorunuza cevaplayayım: Sony'nin mikrofonu asla kötü değil fakat diğerine göre bir tık daha düşük. Bu arada alırken dikkat edin. Sony'nin aynı fiyattaki ürünlerinde mikofon bulunmuyor bazen.

2 Yıldır bunu kullanıyorum. Kulaklık kısmındaki kulak desteklerinin çıkması dışında sorunum olmadı.
n11.com'dan Rampage SN-R2 Siyah/kırmızı oyuncu mikrofonlu kulaklık seçtim! Alışverişin uğurlu adresi'nde fiyatlar harika!
Vay be zamanında 30 ₺'ye almıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı