Kulaklık Tavsiyesi

Hyrenayt

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Sedefkar
Arkadaşlar, Asus Xonar DGX ses kartı ile Logitech H150 kullanıyorum. Kulaklığın kablosunu yanlışlıkla koparmam sonucu yeni kulaklık almaya karar verdim. CS:GO oynuyorum ve ses kartım var oyun için tasarlanmamış bir kulaklık ile gayet iyi performans alıyorum. Bunu göz önünde bulundurarak, Philips SHL3160BK/00 almaya karar verdim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Not: Kulaklık alırken ses kartı ile alın. (y) 2 yıldır H150 kullanıyorum şuan Global Offensive'de Güzideyim. benimle aynı rütbede kulaklığa çok para veren arkaşlarım var. Ses kartları yok ve test ettim neredeyse aynı performansı alıyorum. :)

Ses kasma ve rahatlık için Logitech G430 gayet iyi bir kulaklık, küçükken internet kafelerde 1 saat oturmaya kulak ağrıtan terleten kızartan kulaklıklar gibi ultra rahatsız değil ultra rahat 4-5 saat aralıksız kafanda tutabilirsin, ayrıca voice chat için mikrofonu da oldukça kaliteli CS:GO için birebir diyebilirim. 7.1 kanal olduğunu da unutmamak lazım.

Link: G430 OYUN HEADSET - Vatan Bilgisayar

Arkadaşlar, Asus Xonar DGX ses kartı ile Logitech H150 kullanıyorum. Kulaklığın kablosunu yanlışlıkla koparmam sonucu yeni kulaklık almaya karar verdim. CS:GO oynuyorum ve ses kartım var oyun için tasarlanmamış bir kulaklık ile gayet iyi performans alıyorum. Bunu göz önünde bulundurarak, Philips SHL3160BK/00 almaya karar verdim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Not: Kulaklık alırken ses kartı ile alın. (y) 2 yıldır H150 kullanıyorum şuan Global Offensive'de Güzideyim. benimle aynı rütbede kulaklığa çok para veren arkaşlarım var. Ses kartları yok ve test ettim neredeyse aynı performansı alıyorum. :)

Kardeş, öncelikle iyi akşamlar. Kulaklık olarak sana önerim Razer Kraken ya da Man o War ama bu kulaklıkların mikrofonunu ya da ses sistemini profesyonel bir şekilde kullanmak istiyorsan 19.99$ ödemen gerekiyor. Bunun için hesap açmalısın Razerzone' da. Bütçen yetmiyorsa hem kulaklığa hem de profesyonel surrounda, Logitech'in oyun kulaklıklarından alabilirsin. Çok pahalı değildir.
En fazla 300tl dir o da en fazla. Ortalama 150 200 dür.
En kötü ihtimal sony ya da philipsin kulaklıkları işini görcektir.

Bence Snopy Rampage SN-RW1 alabilirsin? İncelemelerde gayet iyi bir sonuç çıkarıyor... Ben de CS:GO oynuyorum ve almayı planlıyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı