Kulaklıkların Kullandıkça Sesleri Azalması

• Konuyu başlatan Muhammed85
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 1B
M

Muhammed85

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar kulaklığım eskiden ilk aldığım zamanlar son seste kulağım patlardı. Ama şuan son seste bile ses çok az geliyor sürücüler güncel olduğu halde bunun nedeni nedir? Herkeste oluyordur eminim :) @Murat5038

Hastaneye gidiyorsun kbb servisine veya odyometri'ye kulak için test yapıyorlar. Sor bir onlara.

Son düzenleyen: Moderatör:
:D Gülsem mi ağlasam mı bilemedim :D Ama doğru söylüyorum aldığım bütün kulaklıklara böyle oluyor sorun bende mi?

:D Gülsem mi ağlasam mı bilemedim :D Ama doğru söylüyorum aldığım bütün kulaklıklara böyle oluyor sorun bende mi?
:D Doğru söyleyebilirsin ama dediğim testi yaptırmadan kulaklıklara suç bulma derim. O yüzden önerdim ve şimdi dediğin yazınla da sorunun sende olduğu ortaya çıkıyor.

:D Doğru söyleyebilirsin ama dediğim testi yaptırmadan kulaklıklara suç bulma derim. O yüzden önerdim ve şimdi dediğin yazınla da sorunun sende olduğu ortaya çıkıyor.
Murat abi çok komiksin :D Vallaha ama bilmiyorum aldığım bütün kulaklıklar böyle oluyor :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı