Kulaklığa ses gelmiyor

Yer
The Fields of Ard Skellig
Daha fazla  
Selam öncelikle ciddi anlamda disk kullanımı sorunu yaşıyordum ve bu sayfadan bir arkadaş hizmetler kısmından SYS main dosyasını durdurduğunda çözüleceğini söylemiş. Yaptım, işe yaradı da disk kullanımım bir anda düştü fakat bu sefer ses gitti kulaklıktan şüphelendim fakat telefona taktığımda sorunsuz çalışıyor. SYS main dosyasını tekrar başlattım fakat düzelmedi. Ne yapmam gerekiyor? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
SysMain ile alakası olamaz. İşlem sırasında farklı bir işlem yapmış olabilirsiniz. Ses sürücülerinizi, Windows güncellemelerini kontrol edin ve yeniden başlatmayı deneyin.

Selam öncelikle ciddi anlamda disk kullanımı sorunu yaşıyordum ve bu sayfadan bir arkadaş hizmetler kısmından SYS main dosyasını durdurduğunda çözüleceğini söylemiş. Yaptım, işe yaradı da disk kullanımım bir anda düştü fakat bu sefer ses gitti kulaklıktan şüphelendim fakat telefona taktığımda sorunsuz çalışıyor. SYS main dosyasını tekrar başlattım fakat düzelmedi. Ne yapmam gerekiyor? Şimdiden teşekkürler.
Benimde telefona takınca geliyordu ama pc de gelmiyordu :D sağ alttaki ses simgesine sağ tıklayın ses düzeyi karıştırıcısı var orda düşükse arttırın onları.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı