Çözüldü Kulaklığı Ön Porta Taktığımda Cızırtı Geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Parazit alıyor hocam. Kasadan kaynaklı bir durum. Ön panelden gelip, anakarta gelen kabloları kontrol edin. Diğer kablolardan uzaklaştırmak zor olabilir. Böyle bir parazit filtresi takabilirsiniz.

Jak oynamış, bağlantıları oynattım. Jakı tornavida ile kurcaladım düzeldi.
Kulaklığı kasanın ön porta takınca mekanik sesler geliyor sürekli, arka porta takınca olmuyor ama arka porta oturduğum yerden uzanmıyor kablo.
"ciuuiuvvvvv cızır cızır ciuuwwwwwww" (gibi garip bir mekanik ses hiç kesintisiz)
Neden olabilir?

Sürücülerinizin güncel olduğuna emin olun sonrasında kasanın ön port soketinin düzgün şekilde oturduğu ve kabloda hasar olup olmadığını kontrol edin ön port kablosunu HDD'den ve güç kablolarından biraz uzaklaştırın.

Parazit alıyor hocam. Kasadan kaynaklı bir durum. Ön panelden gelip, anakarta gelen kabloları kontrol edin. Diğer kablolardan uzaklaştırmak zor olabilir. Böyle bir parazit filtresi takabilirsiniz.

Anakarta takarsanız sorun çözülür. Ya da USB ses kartı alın.
Anakarta takarsanız sorun çözülür. Ya da USB ses kartı alın.
Arkadaş arka porta yetişmiyor yazmış, şimdi gördüm. Eğer çok da kaliteli bir kulaklık kullanmıyorsanız jak uzatma kablosu alabilirsiniz.

Jak oynamış, bağlantıları oynattım. Jakı tornavida ile kurcaladım düzeldi.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı