Kulaklığın sağından ses gelmemesi

osmanexe

Hectopat
Merhabalar yaklaşık 3-4 ay önce Rampage marka bir kulaklık (Rampage Drop Plus) 3-4 aydır bir sıkıntı yoktu ta ki bugüne kadar bugün sabah bilgisayarı açtım oyuna girmeden önce bir şarkı dinleyeyim dedim kulaklığın sağından ses gelmediğini fark ettim. Kulaklık herhangi bir hasar almadı temiz kullanıldı fakat kendi kendine olan bir sorun Denetim Masası'ndan sorunu çözmeyi denedim fakat olmadı başka hangi yollarla çözebilirim şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
@osmanexe Dostum bende Rampage Drop Plus kullanıyorum. Ben alalı 3 ay falan oldu bende de aynı sorun var 1-2 aydır. Canlı dersler vs. olduğu için teknik servise gönderemedim. Sana bir soru sormak istiyorum @osmanexe. Sende Sağdan hiç ses gelmiyor mu? Bende ses tekerleğini en aşağıya kaydırınca sağdan çok çok çok az ses geliyor. Ayrıca ses tekerliğini döndürdüğümde çok çok çok fazla cızırtı geliyor. Sende de böyle mi?

@osmanexe Dostum bende Rampage Drop Plus kullanıyorum. Ben alalı 3 ay falan oldu bende de aynı sorun var 1-2 aydır. Canlı dersler vs. olduğu için teknik servise gönderemedim. Sana bir soru sormak istiyorum @osmanexe. Sende Sağdan hiç ses gelmiyor mu? Bende ses tekerleğini en aşağıya kaydırınca sağdan çok çok çok az ses geliyor. Ayrıca ses tekerliğini döndürdüğümde çok çok çok fazla cızırtı geliyor. Sende de böyle mi?
aynı şekilde cızırtı hissetmiyorum ben fakat aynı şekilde az geliyor

Yeni konular

Geri
Yukarı